Galerija
kristenvogue1 2 cardpanini_4 robertpattinsonlphq15 new-moon-fan-made-wallpapers-twilight-crepusculo-7528275-1024-768 taylorjacketbd instyleash11 il_430xn_77714793 lapa26
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Ezme Kalena

10Ezme Kalena (dzimusi Ezme Anne Plata un vēlāk Ezme Anne Ivensone) piedzima 1895. gadā un dzīvoja Kolambosā, Ohaio štatā. 16 gadu vecumā viņa lauza kāju, nokrītot no koka, bet dakteris Kalens bija meitenes ārstējošais ārsts. Jau pieaugot, vecāki Ezmi piespieda apprecēties ar vīrieti vārdā Čārlzs Ivensons, kurš pret jauno sievu izturējās ļoti vardarbīgi.

Kad Ezme saprata, ka gaida bērniņu, viņa pameta savu vardarbīgo vīru un deva dzīvību puisēnam. Dēliņš mira no plaušu infekcijas, tādēļ izmisusī Ezmes mēģināja izdarīt pašnāvību, nolecot no klints (Edvards Bellai sameloja, sakot, ka Ezme „nokrita”). Atbraukušie glābēji bija pārliecināti, ka meitene ir mirusi, tādēļ nemaz nemēģināja viņu atdzīvināt, bet uzreiz aizveda uz morgu.

Morgā strādājošais ārsta Kārlails Kalens atcerējās Ezmi. Viņš saklausīja, ka viņas sirds joprojām pukst, un, nevēlēdamies, lai Ezme mirst, viņš pārvērta viņu par vampīru kā viņš pats. Ezme bija otrā pēc Edvarda, kuru Kārlails vija pārvērtis par vampīru. Drīz vien Ezme un Kārlails iemīlēja viens otru un kļuva par vīru un sievu.

Ezmei nepiemīt kādas īpašas spējas, izņemot viņas neparasti dziļo un plašo mīlestību pret visiem. Tādēl viņa uzreiz pieņēma un iemīlēja Bellu, pateicībā par to, cik daudz laba viņa dara Edvardam. Viņa mīl Bellu kā pašas meitu un bieži mierina viņu grūtos brīžos. Ezme katru savu adoptēto bērnu mīl vienlīdz stipri, tikai viņas prieku aptumšo skumjas, ka viņai pašai vairs nevar būt bērnu. Tieši viņas mīlestība padarīja Kalenus par tik stipru ģimeni. Cauri visām Krēslas grāmatām Ezme parādās galvenokārt kā atbalstošs, sargājošs un uzmundrinošs tīras un dziļas mīlestības spēks.

Ezme fiziski ir 26 gadus veca un 1m 68 cm gara. Viņai ir karameļu brūni mati un sirdsveida seja ar bedrītēm vaigos. Viņa vairāk ir slaida un lokana nekā apaļīga.

0 komentāru

Komentēt

(Spamcheck Enabled)