Galerija
kristena_bear_2 1-1-kopia-kopia runawaypresscon30 Robert Pattinson twi-kl2 team-38 vbv01-12-1 2zhl6rk THE TWILIGHT SAGA: NEW MOON
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Alise Kalena

photoshoot006Alise Kalena  (dzimusi Marija Alise Brendona) ir Ezmes un Kārlaila adoptētā meita, Edvarda, Rozālijas un Emeta adoptētā māsa un Džaspera sieva. Viņa raksturota kā ļoti smalka un sīciņa būtne, augumā tikai 1m 47 cm gara, ar īsiem, spurainiem, melniem matiem un graciozu stirnas gaitu.  Viņas īpašā vampīra spēja saskatīt nākotni izriet no viņas spējas pareģot nākotni, kas viņai piemita vēl esot cilvēkam. Tomēr Alises nākotnes vīzijas ir ierobežotas, jo viņa spēj saskatīt tikai pieņemta lēmuma rezultātu, līdz ar to, acumirklī pieņemtus lēmumus viņa neierauga. Alise spēj saskatīt tikai cilvēku vai vampīru nākotni, bet nesaskata neko, kas saistīts ar vilkačiem un pus-vampīriem, tādiem kā Renezme. Grāmatā Rītausma viņa spriedelē par šo tēmu, ka viņs spēj redzēt vampīru nākotni, jo pati ir vampīrs, cilvēku nākotni, jo viņa kādreiz bija cilvēks, bet vilkačus un pus-vampīrus neredz, jo viņa tāda nav bijusi un nebūs. Alise ir portretēta kā dzīvespriekā kūsājoša un optimistiska radība, kura mīl Bellu kā māsu un ļoti par viņu rūpējas. Viņas vaļasprieki ir iepirkšanās, stilistiskas pārvēršanas un ballīšu rīkošana.

 Alises agrā jaunība un bērnība ir ļoti neskaidra, jo viņa neko no savas cilvēka dzīves neatceras, viņa atminas sevi tikai no brīža, kad pamodās jau kā vampīrs. Garāmejot tikai pieminēts, ka viņa ir dzimusi kaut kur ap 1901. gadu Biloksi pilsētā, Misisipi štatā un tika turēta garā vājo patversmē, jo visus biedēja viņas spēja pareģot nākotni. Alisi par vampīru pārvērta vecs, patversmē strādājošs vampīrs, kurš centās viņu pasargāt no Džeimsa, vampīra-izsekotāja, kurš alka notvert Alisi. Pēc ilgiem meklējumiem Alise atrada savu kapu un atklāja, ka uz kapakmens iegravētais viņas miršanas datums sakrīt ar laiku, kad viņu ievietoja patversmē. Izpētot pieejamos dokumentus, viņa uzzināja, ka viņai bijusi mazāka māsa Sintija, kuras meita, Alises māsasmeita, joprojām dzīvo Biloksi.

Krēslas pirmajā daļā (arī visās pārējās) Alise lieto savas paredzētājas spējas, lai palīdzētu Bellai, kad tā nokļuvusi nepatikšanās. Abas kļūst par labām draudzenēm, mīlot viena otru kā īstas māsas. Otrajā daļā, Jaunā Mēnesī, Alise ierauga Bellu lecot no klints un iedomājas, ka viņa cenšas izdarīt pašnāvību, lai gan Bella tikai gribēja izmēģināt tādu kā sporta veidu „lēkšana no klints”, lai izjustu adrenalīna pieplūdumu un sagaidītu kārotās Edvarda vīzijas. Rozālija, nodomājusi, ka Bella mirst, pastāsta par to Edvardam. Kad Alise uzzina patieso lēkšanas iemeslu, viņa pavada Bellu uz Itāliju glābt Edvardu. Viņām tas izdodas, bet viņus visus notver Voltūri, kuri ir tādi kā vampīru pasaules karaļi un policisti. Caur Alises vīzijām Āro ieraudzīja, ka nākotnē Bella kļūs par vampīru, tādēļ ielūdza Bellu, Alisi un Edvardu pievienoties viņiem. Viņi atteicās un atgriezās Forksā. Trešajā daļā, Aptumsumā, Alise, pierādījusi sevi kā lietpratīga kaujiniece, pievienojas visiem kaujā pret jaundzimušo vampīru baru, kurus radījusi Viktorija, mēģinot atriebties Edvardam par mīļotā Džeimsa nāvi. Ceturtajā daļā, Rītausmā, Alise izplāno Bellas kāzas un kļūst par viņas līgavas māsu, kā arī palīdz piedzimt un izaugt Renezmei. Vēlāk viņai nākas pamest ģimeni, lai atrastu vēl kādu Renezmei līdzīgo un glābtu Kalenus no Voltūru uzbrukuma, kuriem Renezme šķiet bīstama. Alisei tas izdodas.

13 komentāri

Komentēt

(Spamcheck Enabled)