Galerija
30186699 226 17129582 people31 gallery_enlarged-robert-pattinson-new-moon-london-6-photos10 nikki-glasgow-uk nordstrom6 sarahclarkeinstyle3 pattinsonlifepcapt3-3
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

2 + 2 = Braisa + Teilors

Interesanta formula, vai ne?  Ha, ha! Nav nekādu mīlas pāru vai pat četrstūru, vienkārši – 2 galerijas Braisai Dalasai Hovardai un 2 galerijas Teiloram Lautneram :)

Tādu Braisu jūs noteikti neesat redzējuši! Atceraties, Braisa ir tā aktrise, kas nomainīja Reičelu Lefevri Viktorijas lomai? Atceraties, kādu viņu iepazinām pašā sākumā, kad viņa visiem šķita pavisam nepiemērota liktenīgi skaistās Viktorijas lomai?

Bryce Dallas Howard

 

Ar it kā maigo būtni notikušas maģiskas vizuālās pārvērtības! Vai tagad kāds vēl šaubās, ka šī ir īstena Viktorija?

Teilors Lautners jau pasen tika manīts fotosesijā žurnālam Men’s Health. Bet tā kā ir parādījušās jaunas, neredzētas bildes, nolēmu ielikt visu fotosesiju pilnībā, lai pēc Roberta inteliģentā tizluma un dziļi apcerīgajām acīm varētu papriecāties par vienu vīrišķīgu ķermeni un neiznīdējama optimisma pilnu smaidu :)

Teilors kļuvis arī par  Star Ambassador seju. Akcija mudina jauniešus pievērsties sportam, sūtīt video ar saviem sportiskajiem sasniegumiem un varoņdarbiem, no kuriem pēc tam uzvēlēs uzvarētāju, kuram būs lemts kļūt par Teilora vēstnesi ( neprasiet, kas ietilpst tik godbijīgā nosaukumā un kā īsti izpaužas tā “vēstnieka” būšana, jo man nav ne jausmas…). Arī dažas no šīm bildēm ir jau zināmas.

 

Paldies New Moon Movie.org un Eclipse Movie. org, un Twilighters Norway.com!

 

0 komentāru

Komentēt

(Spamcheck Enabled)