Galerija
bella evil001 twilight_new_moon_house_sale_movie_01_0014_layer_12_full 011 taylormiami7 jasper1-tp dossier_11 hq-1 145696954
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Smukās meitenes

Šajā bilžu izlaidumā Kristena Stjuarte, Nikija Rīda un Dakota Faninga.

Šodien, t.i. 23. februārī, Kristena apmeklēja arī Burbery Prorsum modes skati Londonas modes nedēļas ietvaros.  (Zinu, zinu…par daudz Kristenas vienai nedēļai :) Bet man nav izejas, mēģinu turēt līdzi jaunkundzes dzīves tempam…)

Nikija jeb Rozālija Heila pozēja slavenību fotogrāfam Stīvam Šavam (Steve Shaw) un abi kopā radījuši vienu seksīgu fotosesiju:

Dakota šodien svin savu skaisto 16. dzimšanas dienu! Visa labākā vēlējumi talantīgajai meitenei arī no manis! Te pāris bildes no viņas dzimšanas dienas svinībām, kas norisinājās 20. februārī. Video, kurā viņa redzama svinību laikā, nelikšu, jo pārāk uzbāzīgs un nekorekts bija filmētājs…

dakota_16_1

dakota_16_2

Žurnāls Interview intervēja kādreiz slavenās grupas The Runaways solisti Džoanu Džetu, bet raksta ilustrācijām izmantoti fotogrāfes Florias Sigismundi improvizācijas par filmas The Runaways tēmu, kurā Džoanu spēlē Kristena, bet viņas draudzeni un kolēģi ataino Dakota:

Un…. lai atšķaidītu šo izteikti sievišķīgo bilžu izlaidumu, ieelposim īstenas vīrišķības esenci – Teilora Lautnera izskatā :) Puisis kopā ar savu tēti dodas prom no treniņzāles (izskatās gan, ka tajā padarbojies ir tikai Teilors…) Nez, kam viņam divi pāri saulesbriļļu?

Paldies Eclipsemovie.org un The Vampireclub un Interview Magazine!

 

0 komentāru

 • Aliala teica:

  Jā, šonedēļ tiešām ir daudz Kristenas, bet pirms tam bija klusums no viņas puses, un tagad laikam no viņas un Roberta varam sagaidīt biežāku parādīšanās publiskās priekšā, jo martā ir sagaidāmas viņu jauno filmu pirmizrādes (“The Runaways”,”Remember me”).
  Un šajās bildēs, precīzāk vienā, Kristena patiesam smaida, pieļauju domu, ka viņa varētu smaidīt vairāk, ja skatās uz to, ka viņa saņēma BAFTA un Elle balvas.

 • ZT teica:

  Kristenas balvu klāsta patiesā vertība, profesionālā ziņā, ir ļoti apšaubāma un domāju, ka viņa to ļoti labi arī apzinās (jo ir gudra meitene). Tapēc arī smaida tik maz.
  Nikijas fotosesija pilnīgi banāla- atpogāti džinsi un rožā perlamutra lūpas brrrrrr …
  Piedodiet man Teilora fanes- es zinu, ka par gaumi nestrīdās, bet es viņā spēju saskatīt tikai uzpumpētu puišeli.
  Vēlreiz sorry, es šovakar esmu ļaunā!

 • A teica:

  Kristena un Roberts parādīsies dažādos preses izdevumos, ne tikai dēļ gaidāmajām filmām, bet arī dēļ apstiprinātajām attiecībām. ;)
  Varam tikai minēt, vai tas ir kārtējais biznesa triks vai patiesa mīlestība. :)

  • niive teica:

   A, nezinu, vai tas ir biznesa triks, bet tas, ka žurnālista safabricējums, pilnīgi noteikti – gan ziņas neatbilstība patiesībai, gan paša žurnālista atzīšanās, ka tas ir viņa interpretējums par dzirdēto, nevis paša Roberta vārdi, ir apstirpināta http://www.gossipcop.com/robert-pattinson-never-said-kristen-stewart-couple-sun/.
   Ja kāds nesaprot, par ko mēs te ņemamies, paskaidrošu: pāris dienas atpakaļ dzeltenajā žurnālā The Sun parādījās sensacionāls jaunums, ka Roberts skaidri un gaiši žurnālistam esot pateicis, ka viņi ar Kristenu ir pāris. Tikai trako fanu dēļ viņi neuzdrošinoties nekur parādīties kopā :)
   Jūs jau zināt manu attieksmi pret šādiem “jaunumiem”, kas viļņveidīgi uznirst ik pēc mēneša un tikpat ātri pazūd, tāpēc arī tas nekur manā lapā neparādījās un neparādies :)

 • santuļķins teica:

  Tiešām apbrīnoju Kristenas tempus…TAADS grafiks!Interesanti, cik kafijas krūzes vai “batareikas” viņa katru dienu izdzer lai vismaz nostāvēt uz kājām.Skatoties uz viņas tāda vien sajūta ir, ka viņa tūlīt pakritīs, bet gan jau kāds fans tuvumā atradīsies kas viņu noturēs.
  Pirmo reizi redzu bildes no viņas filmas The Runaways – Lieliski! Jau dažas bildes attēlo īstu rokeru dzīvi! Uzskatu, ka tieši tādas (grūtās, vai vismaz, kur viņas varonei sarežģīta dzīve) filmas Kristenai tik tiešām piestāv. Nevaru iedomāties viņu kādā stulbā amerikāņu komēdijā – nereāli! Tā tik turēt!

 • ZT teica:

  Par ko Tu, Santuļķin, apbrīno Kristenu? Tiešām nesaprotu! Nekādus jau varoņdarbus viņa neveic- ne viņai jādzied , ne jādejo publikas priekšā, ne arī kādus olimpiskos rekordus jāuzstāda. Tik vien , kā labi jāizskatās un balvas jāsaņem! Un kas ir jaunībā, pāris negulētu nakšu (un pie tam, dēļ kā…)!
  Paskaties kā Anna- staro kā saulīte ( kleita gan viņai no serijas- “cāļus skaita rudenī” )! Nedomaju, ka viņas grafiks ir mazāk saspringts.

 • aiga teica:

  ZT ne visi cilvēki var būt skaisti! tur jau tas als, ka viņa visu paspej! Man prieks par viņu tiešam…

 • ZT teica:

  Aigai
  Nav jau runa par Kristenas fizisko, dabas doto skaistumu. Tā labuma viņai ir atliku likām, bet gan par viņas attieksmi. Ja tu esi publiska persona, māksliniece, aktrise un kāp uz skatuves, tad publiku maz interesē cik un vai vispār esi gulējusi (ja nu vienīgi- ar ko), vai tev sāp galva vai kāja, vai varbūt kāds ir nomiris.Tev ir jāizskatās elementari sakoptai. Tā ir cieņa pret skatītājiem-šajā gadījumā viņas pašas kolēģiem. Uz skatuves izskats ir puse no panākumiem.
  Bet tā jau ir klasika:
  Jauns britu džentelmenis atvedis savu amerikāņu līgavu uz veco labo Angliju ģimenei atrādīt. Meitene smuka jau gan, bet tikai- tad apģērbusies ne tā, tad runā ne to, tad pienācīgi uzvesties neprot! Ar vienu vārdu sakot- amerikāniete…

Komentēt

(Spamcheck Enabled)