Galerija
spl121856_002 new44s 4ek0ntrh4jlxlsr6etjo dossier_24 119 0803 il_430xn_89636713 n5jlw 0564
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Kristena un Dakota Sundance filmu festivālā

PastedImage

Kristena Stjuarte un Dakota Faninga piedalās neatkarīgo filmu festivālā Sundance, kas no 21. janvāra līdz 31. janvārim norisinās Amerikā, Jutas štata pilsētā Pārksitijā. Kristena prezentē divas savas jaunās filmas: “The Runaways”, kurā viņa filmējusies kopā ar savu Krēslas Sāgas kolēģi, Voltūru klana vampīrmeiteni Džeinu jeb Dakotu Faningu, un “Welcome to the Rileys”.  ( Starp citu, festivāla filmu programmā iekļauta arī filma “Skateland”, kurā uzņēmusies skaistulīte un mīlulīte Ešlija Grīna jeb Alise Kalena :) ) Tieši šodien, 30. janvārī, norisinās festivāla apbalvošanas ceremonija.

Apskati Kristenu un Dakotu ierašanās brīdī un festivāla dažādajos pasākumos! Acīmredzami, ka nabaga Kristena nav lielos draugos ar sniegu :) Nesaprotu, kas viņiem abiem ar Robertu tās par īpašajām problēmām ar pareizu apģērba sapogāšanu?! :

Un te Kristenas un Dakotas oficiālā fotosesija filmas “The Runaways” pirmizrādei:

Festivāla mājas lapa Sundance Film Festival.

0 komentāru

  • ZT teica:

    Tā saspraužamā adata Kristenas zaļajā mētelītī ir vienkārši ekskluzīva! Roberta un Kristenas ģērbšanās stiliņam modes guru ir atraduši piemērotu nosaukumu- TWILIGHT GRUNGE.

  • EviTa teica:

    Nūu.. Man škiet ka katram ir ar kautko jāatšķiras, jo īpaši zvaigznēm, lai izceltos ar savu stilu =) Bez šaubām piekrītu Kristenas un Roba stiliņš ir tādi nedaudz jokaini, bet man vienalga patīk ;]

  • Inese teica:

    …un tā PUMA uz T krekliņa…

Komentēt

(Spamcheck Enabled)