Galerija
zxtp2u taylor-lautner-eclipse-premiere2 American actors Kristen Stewart and Taylor Lautner participate in a Q&A session for the upcoming release of 'The Twilight Saga: Eclipse' at Luna Park on May 31, 2010 in Sydney, Australia. set_02_035 49c 7317_158113105673_8526405673_274387 show34 db kristennikki
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Jaunumu karuselis

Hei, esmu beidzot piecēlusies no slimības gultas, puslīdz pieslējusi kājās no tās pašas gultas arī ģimenes locekļus, un, kaut spēciņi vēl gaužām vāji, ar pārliecību izkrekšķu – esmu atpakaļ ierindā!  

Parunāsim par sen jau pagājušo Haiti telemaratonu, Krēslas komiksu sēriju un filmas Aptumsums/Eclipse mūzikas autoru…  

Hope for Haiti

Telemaratons “Hope for Haiti” norisinājās jau 22. janvārī, tāpēc ziņa nav pirmā svaiguma, tomēr nevaru  to apiet ar līkumu, galu galā – Robs, Teilors un Anna :)

Roba runa maratona ieskaņā Londonā:

Roberts dodas prom no maratona:

Teilors un Anna pieņem ziedotāju zvanus (patiesībā, viņi nebija tie, kuri atbildēja uz ziedotāju zvaniem – zvanus saņēma operatori, kuri pēc tam, kad bija noskaidrojuši, ar kuru no slavenībām cilvēks vēlētos aprunāties, ar viņiem savienoja.):

Krēslas stāsts zīmējumos

twilight-graphic-novel-1a

Drīzumā tiks laists klajā Krēslas komiksu sērijas 1. izdevums ar nosaukumu Twilight: The Graphic Novel Volume 1. Lai gan es neemu komiksu fane, pat vēl vairāk – joprojām nesaprotu, kur slēpjas amerikāņu apsēstības ar šo mākslas žanru kodols, man šādi zīmējumu albumi liekas vienkārši muļķīgi un sekli, tomēr nevaru neatzīt Krēslas komiksa savdabīgo valdzinājumu… Zīmējumā ir vieglāk ieraudzīt tieši savu izsapņoto varoni, kādu tam būtu jābūt, it īpaši, ja tam nav Kristenas vai Roberta vaibstu :)

twilight-graphic-novel

Komiksu var iepriekšpasūtināt Amazonē.

Aptumsuma mūzikas autors ir zināms!

shoreJā, un tas nav neviens cits kā ar izcilo darbu Gredzenu pavēlnieka (Lord of th Rings) triloģijā ļoti labi zināmais Hovards Šors ( Howard Shore), kurš par iepriekš minētās filmas mūziku saņēma Oscar balvu. Tā kā mani ļoti iespaidoja skaistā Gredzenu pavēlnieka mūzika, šis komponists ir vēl viens iemesls ar nepacietību gaidīt Aptumsumu! Šors darbu pie filmas uzsāka pagājušajā nedēļā. ( Ziņa iegūta no Movie Score Magazine)

 

 

 Ēdiet medu un ķiplokus, dzeriet karstu tēju, domājiet labas domas un NESLIMOJIET!!!

Starp citu, mani drīkst apsveikt vakardienas dzimšanas dienā! :)

0 komentāru

 • ZT teica:

  Tiešām priecājos tevi Niive beidzot “dzirdēt”!
  Sveicieni dzimpenē! Izrādās arī tu esi ūdensvīrs,tāpat kā es(man 28.01)! Lai suminātas neatkarīgās,radošās personības! Un arī gaume uz džekiem mums tāda līdzīga…

 • Doorinja teica:

  Ar atgriešanos! Un daudz laimes dzimšanas dienā, meitenes!

 • kamene teica:

  Sveiciens dzimenītē,Tev, niive, un suminājums arī visām pārējām īpaši labajām būtnēm!!! :) Starp citu, ja veselība pieklibo, labi noder arī ingvers ar citronu karstas tējas veidā (īpaši jau šajā laikā)

  • niive teica:

   He, he….re, kā es smuki uzprasījos uz apsveikumiem! Paldies par tiem! Nemaz nekaunos par uzdrīkstēšanos – arī labi vārdi ārstē :)
   Kamene, diemžēl, man ar ingveru ir sliktas attiecības, man no šīs saknes metas nelabi :(

 • Aliala teica:

  Sveiciens aizgājušajos svētkos! :)

 • ZT teica:

  Man gan, atšķirībā no Bellas, patīk ka apsveic dzimenē- PALDIES meitenes!

 • Ilze teica:

  Gribēju kaut ko iekomentēt par to jocīgo Roba bārdu, bet lai paliek – tāds prieks par Niives atgriešanos un prieks par ūdensvīru tusiņu (es – 25.01)!!! Sveicieni dzimšanas dienā, zvaigžņu māsas!

 • ZT teica:

  Mēs ūdensvīri, laikam esam emocionāli viegli ietekmējami lieli sapņotāji un tādēļ viegli pavelkamies uz visādām mistiskām radošām lietām. Te nu pie Niives visas esam satikušās!
  Es gan to Roba bārdu iekomentēšu- viņš man atgādina JESUS (kādas īpašas nācijas pārstāvi) un vēl tas atsvešinātais skatiens nekurienē -ak pielūgsmes svētā ikona!

 • niive teica:

  Jā, par tiem Ūdensvīriem ir dīvaini, jo, ja paskatās, ka tieši janvāra un februāra mijā arī netipiski daudziem Krēslas aktieriem ir dzimšanas diena, piem., Reičelai Lefevrei šodien, nesen bija Kameronam Braitam, Čārlijam Bjūlijam, Kristoferam Heijerdālam, drīzumā arī Teiloram, gan jau, ka vēl kādam, esmu tikai piemirsusi… Tas taču kaut ko nozīmē, ne? To, ka Ūdensvīri ir īpaši jūtīgi pret visu mistisko, neizprotamo, dziļo un savādo :) Sveiciens visām Ūdensmeitām!
  Lai gan atzīstu, ka bārda izceļ Roba acis (tikko lasīju Gabriela Garsija Markesa grāmatā ļoti atbilstošu frāzi: “…viņa garās sapņotāja skropstas liek nopūsties akmeņiem…”), man nepatīk. Ar tādu ezi tak nevar bučoties!

 • ZT teica:

  Nu i nevajag viņam tur Londonā ne ar vienu bučoties…mēs taču esam te!
  Markesa citāts tiešān ļoti labs un atbilstošs.

 • Ilze teica:

  Kā iedabūt to Teilora bildi mobilajā, lai mirdz ikreiz, kad telefons zvana? :D

 • Ilze teica:

  (jūs taču sapratāt, par kuru no šeit ieliktajām bildēm ir runa, vai ne? ;) Teilors jau zvana! :D

  • niive teica:

   Nezinu, kā citiem, bet man uzreiz bija skaidrs, kura bilde Tevi uztrauc :) Neesmu gan tik tehniska, bet šķiet, ka mobilajā mūsdienās var dabūt iekšā visu, ko vien vēlas, vajag tikai atrast īsto cilvēku ar padomiem, kā un kur.

 • ZT teica:

  Padoms par Džeikoba iedabūšanu telefonā: ja nav speciālā telefona vada, bet ir tel.ar kameru var vienkārši nofočēt bildi(kaut vai no datora ekrāna,vai žurnāla) un pēc tam jau vienkārši-ir izmeiģināts, darbojās!

 • Ilze teica:

  PALDIES! Nebiju domājusi, ka tik labi var pārfotografēt no monitora – pat minerālīša pudeles kadrā vairs nav :) Toties Džeikobs man zvana!!!!

Komentēt

(Spamcheck Enabled)