Galerija
tumblr_mbuihuydtm1ralwkvo1_1280 #3912576 With fame comes followers, and a crowd seems to be just behind 'Twilight' hunk Robert Pattinson wherever he goes! Pattinson was surrounded by bodyguards, fans and bystanders as he left a Rite Aid in Hollywood, California on October 30, 2009.
 Fame Pictures, Inc - Santa Monica, CA, USA - +1 (310) 395-0500 Robert Pattinson tvweek-12_2 Robert Pattinson img095 72 l1060383 elizabethreaserjacksonr
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Jauna Mēness DVD izlaišanas datums ir zināms!

new_moon_dvd_release

Pirms dažām stundām studija Summit Entertainment savā Twitter kontā publicēja ziņu, ka oficiālais Jauna Mēness DVD izlaišanas datums ir 20. marts! Un marts jau nemaz nav aiz kalniem, vai ne? Lai gan, paskatoties aiz loga, šķiet, ka tas nekad nepienāks, pietiek pacilat pieredzes apcirkņus, lai apjaustu, ka viss vienmēr beidzas ātrāk, nekā gaidīts :) Ceru, ka vismaz Aptumsuma treileris liks uzvējot karsta mīlas, zaļas zāles un pļavas puķu smaržai jau mūsu sniegotajā ziemā, nevis tikai  pavasari sološajā martā…. Pēc režisora Deivida Sleida ieraksta savā Twitter kontā šķiet, ka viņiem tur kaut kas ir aizķēries tieši ar treileri:

david_slade_twitter

 

Labi, ka vismaz darbs pie filmas ir iegājis finiša taisnē. Tas vieš cerības uz drīzu treilera skatīšanu… :)

Komentēt

(Spamcheck Enabled)