Galerija
70 lfi_teenback030 pcapattinsonlife-2 3177 4zeg8 ks4-1 robertpattinsonreshootbreakingdawnlarge21 hqpeopleoctober2009-8 untitled
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Konkurss “Mans Jauns Mēness” ir noslēdzies!

6a00d83453430169e200e54f663cc38833-640wi

Jā, konkurss ir beidzies! Mans prieks par paveikto ir neizmērojams, un ceru, ka arī jums visiem, gan dalībniekiem, gan lasītājiem un vērtētājiem bija interesanti, aizraujoši, varbūt pamācoši un uzrunājoši, varbūt ietrīsējās kāda emocionāla stīga…. vārdu sakot – ceru, ka izbaudījāt radīšanas procesu un guvāt no tā tik pat lielu prieku kā es no lasīšanas, kā arī ierakstījāt savā atmiņas krātuvītē kādu sev vērtīgu atziņu :)   Vēlos visiem dalībniekiem pateikt lielu un sirsnīgu paldies, ka nenoslinkojāt, ziedojāt savu brīvo laiku un uzticējāties! Paldies, ka Jūs bagātinājāt manu dzīvi ar skaistiem vārdiem un skaistām domām! Patiesībā, biju diezgan pārsteigta par  atsūtīto darbiņu daudzumu, visi gribētāji, diemžēl, pat neiekļuva, jo par vēlu atrada šo konkursu :( Es negaidīju tik lielu atsaucību, nē, gaidīju, protams, bet nespēju noticēt, ka tas var notikt… Iesākumā, kad vairākas dienas bija klusums un nevienu darbiņu nesaņēmu, grasījos konkursu slēgt, izdzēst un aizmirst, tik lielas bija manas gaidas ( zinu, zinu, esmu pārāk emocionāla!) Mani atturēja tikai doma: bet, ja nu kāds tagad tieši šobrīd sēž un kārtīgi apdomā, ko un kā rakstīt, viņš ņems un ieliks savā stāstā visu sirdi, cerību pilns sūtīs darbu, bet priekšā – tukšums un un klusums…. Nācās sev pārkāpt pāri :) Un pareizi, j0 izrādās, ka brīnumi notiek!  Paldies visiem :)

Nu galvenais. Tagad fanfaras, svētku maršs, salūts un konfetti lietus, apsveikumi un sabučošana…… :

1. vietu un balvu iegūst Lāsma Zeimule ar darbiņu “Atmiņas, kas nekad neatstās”!!!! ( 26 balsotāji, vidējais zvaigznīšu skaits 4.4)

2. vietu un apziņu, ka ir ļoti, ļoti labi, iegūst Ilze (vampīriņš) ar dzejoļiem “Sapnis” un “Nakts” (28 balsotāji, vidējais zvaigznīšu skaits 4.3) un ZT ar erotiski uzlādēto stāstiņu “Dāvana visām lielajām Twilight meitenēm Ziemassvētkos” ( 58 balsotāji, vidējais zvaigznīšu skaits 4.3)

3. vietu un sajūsmu par savām prasmēm iegūst M.T. ar dzejoli-dziesmu “Es neesmu Tava Bella” (32 balsotāji, vidējais zvaigznīšu skaits 4.2), Danjukss ar darbu “Manas New Moon pārdomas” ( 56 balsotāji, vidējais zvaigznīšu skaits 4.2), Ilze ar apcerējumu “Es gribu to silto vilku” (49 balsotāji, vidējais zvaigznīšu skaits 4.2), Doorinja ar darbiņu “Kaut kas tajā visā ir…” (35 balsotāji, vidējais zvaigznīšu skaits 4.2), Aliala ar aizkustinošām atmiņām darbā “Mans jaunā mēness stāsts” (17 balsotāji, vidējais zvaigznīšu skaits 4.2).  

Sirsnīgi apsveikumi!

(Ja ir vēlme uzzināt zvaigznīšu izkārtojumu un skaitu, rakstiet man vēstuli niive@town.lv. Arī par to, kādā secībā izkārtojušies pārējie dalībnieki, var uzzināt, rakstot man. Man ir slinkums te visu likt iekšā :) )

Vēlreiz paldies par uzticību visiem darbiņu autoriem! Es katram no jums ieliku 5 zvaigznītes par to vien, ka jūs esat! Ceru, ka es jūsu uzticību neesmu pievīlusi, un visi ir apmierināti ar rezultātiem :)

P.S. Lāsma, gaidi no manis vēstuli, lai mēs varētu vienoties par balvas saņemšanu!

0 komentāru

 • inguna teica:

  Apsveicu Lāsmu ar godam iegūto uzvaru! Un, protams, arī godpilnās 2. un 3.vietas ieguvējas! Malači! :)

 • Ilze teica:

  Sveicieni visām konkursa dalībniecēm! te jau bija gluži kā Olimpiskajās spēlēs – interesanti piedalīties, ne cīņa par balvu! (un nemaz nav žēl, ka turpināšu smaržot pa vecam :)
  Paldies, Niive, par iespēju!

 • doorinja teica:

  Šis tiešām bija viens labs pasākums! :) Paldies visiem, kas piedalījās un visiem, kas balsoja! Paldies, Niive par iespēju!

 • mt teica:

  Paldies Niive par lielisko iespēju radoši izpausties un tapt novērtētai! Bija ļoti aizraujoši! Ceru uz vēl kādiem, tikpat interesantiem pasākumiem.
  Īpaša pateicība ROBAM – manam iedvesmas eņģelim!
  Un protams vislielākais THANK YOU SO MATCH visiem maniem atbalstītājiem! YOU ARE THE BEST!!!
  P.S. Vai otrajai vietai nav paredzēts vismaz kāds “Jacob after rain” aromāts?

 • Ilze teica:

  Par “Jacob after rain” jātaisa atsevišķs konkurss :) Balva mt par nosaukumu vien! Ļoti intriģējošs nosaukums!

 • Aliala teica:

  Apsveicu Lāsmu ar iegūto uzvaru un sveicieni visiem konkursa dalībniekiem, es ar lielu nepacietību gaidīju, kad lapā parādīsies jauni darbi, jo ar lielu aizrautību iepazinos ar katru no tiem.
  Vislielākais PALDIES Niive par piedāvāto iespēju dalīties savās domās un iepazīties ar citu izjūtām. :)

 • ZT teica:

  Tikai tagad ievēroju, ka neesmu nomainījusi meitas vārdu (mt) savam komentāram! Tās pateicības ir no manis!
  P.S. Kaut kā pietrūkst man konkursa jaunumu!

  • niive teica:

   Priecājos, ka jums arī patika konkursa ideja un jūs ar aizrautību lasījāt darbus! Tikai nevajag saskumt par to trūkumu…. Drīzumā gaidāms līdzīga rakstura pārsteigums, tikai bez balsošanas un balvām…bet vienalga – tikpat lasāms un baudāms :)

 • ZeMaLee teica:

  niive, par šitamo: Drīzumā gaidāms līdzīga rakstura pārsteigums, tikai bez balsošanas un balvām…bet vienalga – tikpat lasāms un baudāms.. Tu mani saintriģēji :) ))
  Jo, patiesībā, nevienā dajebkāda raksta komentārā vai viedoklī nekad nebūs tik dziļas jūtas un domas, kā darbā, kuru pats esi radījis. Un tam visam klāt vēl iespēja to paust cilvēkiem, kuri ir tā vai citādi, vairāk vai mazāk.. un tomēr – līdzīgi domājoši.

Komentēt

(Spamcheck Enabled)