Galerija
kristiana_troix_11 3 img_0060_full 4 crop1_zps2b65af96 attends the jacob-black-twilight-series-3497205-1636-1236 hope1 eclipse22
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Mans Jauns Mēness

      Nu ko, pievienošos tām, kuras saka, ka nav milzumlielās Krēslas fanes. Nu, protams, esmu redzējusi filmu nereāli daudz reizes, bet vai tad tādēļ esmu baigā fane? Un nu jā, par grāmatām nemaz nerunāsim. Es pat īstenībā nezinu, kādēļ es rakstu, es neesmu nekāda dižā rakstītāja. Man jau patīk rakstīt, bet kauns tak, ja to raksta citi. Nu Jūs vismaz nezināt kas es esmu. Hi, hi, hi. Tas gan ir labi!

Īstenībā filmā/grāmatā man riebās Edvards. Nu ja ne arī riebās, tad kaitināja gan… Viņš pamet Bellu vissāpīgākajā veidā, ko vien var iedomāties. Sakot, ka Bella nav pietiekami laba priekš viņa. Citas saka, ka Džeikobs visu izjauc. Es saku, ka Džeikobs visu izglābj. Bella bez Džeikoba – uguns bez malkas. Kā jau Bella pati saka, jeb domā – viņa ir kā pamests/sagruvis nams. Un Džeikobs ir izdarījis neiespējamo, izremontējis par spīti visam. Var teikt, ka nams ir apsēsts. Tajā spokojās Edvards. Taču arī Džeiks nevar izdarīt visu, viņš ir izremontējis tikai priekštelpu. Bet viņš rokās tur ,,granātu’’, kā pats smejoties saka, un ir gatavs būt kaitinoši neatlaidīgs. Viņš mīl Bellu līdz sirds dziļumiem un ir gatavs uz visu, lai cīnītos par viņu. Tajā brīdī pat nav konkurence. Edvards, lai arī cik tas sāpīgi nebūtu, nav, un Maiks Ņūtons priekš Bellas ir apsolūtā nulle.

Sniegs liegs,
apnieg sirdi.
Klusā, melnā,
drūzmējas pagātnes rēgi.
Tie dzeļ un kož,
sacaurumo gabalu gabalos.
Tikai uguns spēj,
atjaunot kaut daļu.
Un ar visu uguni,
pat puse nav vesela.
Lai gan pelnījusi uguns,
būtu visu, jau nē,
bet pusi gan.
Sirds spītīga,
bet laiks…
Ilgs laiks, gan
dziedē visas-
cilvēku brūces.
Zombijs pamostas,
apžilbis saulē.

A.

0 komentāru

  • dīvainīte teica:

    Nu, viens tiešām labs darbs. Edvards arī mani kaitināja, un patiesība pat tagad man arī labaāk patīk Džeikobs! (sun) Lai tu uzvari, labā rakstītāja A. :)

Komentēt

(Spamcheck Enabled)