Galerija
rob11 59885414 dbhardconcentration robertpattinsonhqbd2prem9 tumblr_mbuemlezb51ralwkvo1_1280 bellalarge dzastins_cons1 tw_convection6 91011m1_lautner_bgr_01
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Vilkacis vai Vampīrs? :**

new-moon1

Bija pienākusi šī diena! Pirms vairāk, kā mēneša biju pasūtījusi ar draudzenēm biļetes uz New moon! Šī bija 27.11.09.!(Pirmizrāde). Divas dienas iepriekš bijām uz Twilight! Dievīga filma! To filmu biju redzējusi tik daudz reizes, bet šķita ka izdzīvoju visu šo tikai pirmo reizi!

Plkst. 19.00 mēs ieradāmies Cinamonā! Es piedalījos konkursā par Twilight un vinnēju tās ceļvedi! Tā bija pirmā reize kad kaut ko vinnēju! Un tas bija tik foršs laimests! Pavadījām Alfa vairāk kā 2 stundas gaidot New moon,  kurš sākās 21.40! Ejot iekšā zālē, dabūjām katra trīs nežēlīgi skaistus plakātus par brīvu! Nespēju sagaidīt filmas sākumu!

Sākās reklāmas! Vispār es vēl nebiju izlasījusi grāmatu! Biju tikai redzējusi youtubē dažas reizes videoklipu, tāpēc par filmu neko nezināju! Filma sākās! Parādījās Bella! Iekliedzos pa visu zāli! Viņa skrēja iekšā mežā un nonāca pļavā! Tur bija viņas vecmāmiņa! Es nesapratu kas notiek! Bet tad no meža iznāca Viņš..! Viņš parādījās un es atkal iekliedzos! Apburoši skaistais un vienmēr jaunais  Edvards..! Bet tad viņš izgāja saulē un viņa bālajā ādā iemirdzējās tūkstošiem dimantiņu kuri padarīja viņu tik skaistu! Bet izrādījās ka vecmāmiņa bija pati Bella! Es nespēju to skatīties! Likās ka tas viss notiek pa īstam! Kāpēc Edvards nevarēja viņu pārvērst? Kāpēc??  Bet tad es sapratu, ka tas bija tikai sapnis! Nopūtos.. un skatījos filmu tālāk!

Tad pienāca Bellas ballīte! Man šausmīgi patika Alise! Viņa bija skaista un tik jautra! Un kā viņa staigāja… Tas bija tik burvīgi! Viņa drīzāk dejoja! Un Emets! Kad viņš runāja ar Edvardu! Viņam bija tik forši joki, ka es smējos pa visu zāli! ;) Un arī Rozālija! Viņa bija kļuvusi mīļāka, un kā vienmēr skaista! Un tad  Ēzme ar Kārlailu samīļoja Bellu! Viņi bija tik forši vecāki! Un man viņi patika! Un atceros to brīdi, kad Džaspers uzbruka Bellai! Viņš nebija vainīgs pie tā, ka uzbruka viņai! Viņš vienkārši nespēja noturēties, jo bija viss jaunākais Vampīrs un tik sen nebija jutis asiņu smaržu tik tuvu! Bet par laimi Emets ar Kārlailu noturēja viņu! :)

Dēļ uzbrukuma Edvards saprata, ka viņš dara viņai tikai ļaunu! Un tad pienāca diena, kad Edvards pameta Bellu! Tas bija šausmīgi! Man kaklā bija it kā kamols! Es skatījos un man bira asaras! Es, var teikt, neko neredzēju! Visas acis bija miglainas! Es biju tik ļoti dusmīga uz Edvardu!Viņš to spēja? Kā viņš nesaprata, ka Bella nespēj sevi pasargāt? Viņš taču zināja ka viņai visu laiku neveicas un ka viņa nespēj dzīvot bez Viņa..! L  Tas bija ļauni no viņa puses, bet es sapratu kā viņš jūtas! Viņš tikai gribēja pasargāt viņu!

Tad pienāca ļaunākais! Bella juta sāpes un tukšumu sirdī, jo Edvarda vairs nebija! Man likās, ka sāpes viņai nekad nepāries! Tas bija tik, tik drausmīgi skatīties kā Bella naktīs kliedza! Bet tad visā ienāca Džeikobs! Kopā ar Viņu Bella jutās labi! Viņš it kā pārtrauca Bellas mūžīgās ciešanas! Viņš aizpildīja tukšumu Bellas sirdī! Es jutos tik laimīga, ka Bella uz laiku varēja justies kaut cik normāli! Un ka viņa vairs visu laiku nesēdēja mājās! Tas bija daudz labāk! J

Viss gāja tik labi, bet tad notika kas dīvains! Viss mainījās! Džeikobs bija pārvērties par Vilkaci! Likās ka pasaulē viss ir īstenība! Visas pasakas un leģendas ir īstas! Pastāv pilnīgi viss! Bet Bella jau vienreiz bija piedzīvojusi kaut ko tik dīvainu, ka šoreiz tas nemaz tik traki nešķita! Bet Džeikobs bija tik smuks vilkacis! Es nespēju neiemīlēties Viņā! Viņa acis bija tik skaistas, kad viņš glāba Bellu no Lorena! Un man bija tik ļoti žēl Viņa, kad viņš lūdzās, lai Bella nebrauc glābt Edvardu, kurš bija devies pie Voltūriem, kad domāja, ka Bella ir mirusi! Kāpēc Alise neredzēja vilkačus! Tas bija tik dīvaini! Man negribējās, lai Edvards mirst, bet negribēju arī, lai Džeikobs  cieš! Es nesaprotu kura pusē vispār esmu – Vilkaču vai Vampīru? Man patika viņi abi un man nav ne jausmas, kuru Bella izvēlēsies! Jo esmu izlasījusi tikai 2 grāmatas!

Filmas beigas pienāca ātri! Man šausmīgi patika, kad Edvards teica : „ Preci mani!” Šī filma bija šausmīgi laba, bet grāmata vēl labāka!  Vislabāk man patika grāmatā attēlotā Mīlestība! Tā bija tik skaista un patiesa, ka šajos laikos kaut ko tik īstu un nesamaitātu nav iespējams redzēt! Un tajā viss bija tik skaisti aprakstīts! Es viņu lasīju bez apstājas! Tā mani tā aizrāva, ka nespēju apstāties un nācās lasīt visu nakti! Tas bija patiesākais stāsts, kurš aizrāva pat mani – cilvēku kuram vispār nepatīk lasīt grāmatas! Un šī grāmata parādīja to, ja tu mīli, tad viss pārējais ir mazsvarīgs un to, ka mīlestība bez nosacījumiem, ir iespējama!!! :**

Paldies par to Stefānijai Meierei! Un es velos, kaut ātrāk pienāktu filma ‘’Eclipse! ‘’

Ilzīte… :)

6a00e398d41deb000100fad6b0ccdb0005-500pi

Komentēt

(Spamcheck Enabled)