Galerija
robertpattinsononeclipseset09232-47 christianserratos1 robs_berniba_1 1-5-kopia2 01100 sexy-glam-nikki edward-and-bella-wallpaper-twilight-series-759235_1280_800 xxxneclipse040 people29
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Kā no cita laika…

Es vēlējos savu stāstu sākt ar savu pašsacerēto Krēslas dzejoli.

     

                                      Kā no cita laika…           

 Tu esi savādāks

Tu neesi cilvēks

Tev ir gaiši balta, ledusauksta āda

Kā akmenī cirsta

Tavas acis maina krāsu

Tev ir pārcilvēciskas spējas

Tu esi neiespējami ātrs un stiprs

Tu runā kā no cita laika

Tu neej saules gaismā,

Jo tu esi savādāks

Es redzēju kā tevi parāda saule

Tava āda kļūst kā ar dimantiem nobērta

Tu esi skaists

Tu vairāk pavadi tumšās vietās,

Jo tur tev nav jāslēpjas.

 

Es biju neatliekami iemīlējusies viņā.

 Man nebija spēka turēties prom no viņa,

Man nebija bail, ka viņš ir vampīrs,

Bet bail no tā, ka tu pazudīsi

Es nevēlējos tevi pazaudēt.

 

Bet tu aizgāji un pameti

Atstādams mani, lai es atgrieztos dzīvē,

Izglābdams manu dvēseli

Es biju sajukusi prātā

Tas bija tikai tāpēc, ka aizgāji

Tu biji vainīgs,

Bet es cīnījos kaut arī man sāpēja

Es centos izdzīvot,

Bet es to nevarēju solīt,

Jo mana dvēsele asiņot asiņoja,

Bet es viņam neatklātu

Cik grūti man klājās

Kad viņa nebija klāt.

                                          

 

                                                Sirdi plosošs Jauns mēness.

 Skolas laikā man nepatika un nebija vēlēšanās lasīt visas noteiktās grāmatas, kas bija vajadzīgas skolai. Man kļūstot vecākai un strādājot kādu laiku bibliotēkā man atgriezās vēlme lasīt un meklēt ar katru reizi jaunākas un interesantākas grāmatas.

Pirmo reizi par Krēslas grāmatām dzirdēju no savas draudzenes, viņa man pastāstīja grāmatas sižetu par meiteni un vampīru. Pirmajā brīdī es viņai teicu, ka es nevēlos lasīt tādas grāmatas, kas tur tāds brīnišķīgs un aizraujošs? Man pat tas nepatika un es par to nelikos ne zinis. Šogad vasarā mani it kā piespieda, lai es paņemu šo grāmatu no bibliotēkas. Beidzot es paņēmu pirmo grāmatu. Pagāja trīs dienas un es Krēslas pirmo grāmatu izlasīju. Tad jau es biju saslimusi ar šo grāmatu un nelikos mierā, lai ātrāk iegūtu otro grāmatu “Jauns mēness”.

Ieguvusi grāmatu sāku lasīt un ar to sākās bailes, nemiers un sirds bija nemierīga. Šis negadījums dzimšanas dienā manī tas radīja bailes, kas sekos pēc tā? Nemaz negaidot manu sirdi sagrāba mokošs aukstums. Šis aukstums mani mocīja kā arī  es vēlējos izdarīt ko neprātīgu kā to darīja Bella. Viņai klāt bija draugs, kurš viņu atbalstīja, saprata un iemīlēja. Bella dusmojās kā arī es, jo tas bij sāpīgi, ka draugs pasaka, ka vairs nevaram būt draugi. Tas bija skumji. Man tas bija pārsteigums, ka Bellas draugs īstenībā pārtop par vilku. Grāmata kļūst arvien interesantāka un vēlēšanās ātrāk uzzināt kā tagad sapratīsies abi draugi.

Ir mazs nemiers. Kad grāmatā esmu tikusi līdz 17. nodaļai man par brīnumu parādās Alise. Tad jau liekas, ka beigas pienāks laimīgas. Ceļojums uz Itāliju Voltēru. Iepazīšanās ar jauniem personāžiem. Pieķēru sevi pie domas ja es varētu arī doties uz Voltēru apskatīt tās šaurās ieliņas un ierasteis pie viņiem – Voltūriem. Vai es baidītos, es nezinu, bet vēlētos kļūt nemirstīga kaut uz vienu mirkli.

Tālāk lasot grāmatu es priecājos, ka viņi ir atgriezušies Forksā un ir kopā, bet es zināju, ka tās vēl nav beigas cīņai, nemirstībai un mīlestībai vienam pret otru šajā baiļu un pārvērtību pasaulē.

Lasot grāmatu es dzīvoju kā sapnī, jo vakari un pat naktis man bija priekš lasīšanas, jo likās ja es neņemšu un nelasīšu tad es neiemigšu.

Pirmā filma mani aizrāva un lika domāt, ka viņi, vampīri ir patiešām īsti un dzīvo Forksā. Otro filmu esmu redzējusi tikai angļu versijā, bet ļoti vēlos arī redzēt latviešu valodā.

Antra

Komentēt

(Spamcheck Enabled)