Galerija
TTS tumblr_mbtfvmd4xf1qlrqlwo1_1280 s640x4801 breakingdawnbooklaunchrome21fq8foz1zdl belamiapril2ndb bts80 victorialarge 0001cz3b boboo-yann-for-web6
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Es gribu to silto vilku

Pirms filmas „Jauns mēness” es nezināju neko, lai gan likās, ka zinu visu – biju izrāvusi cauri visas piecas grāmatas un sapratusi, ka notiek kas neparasts. Man patika, ka beidzot kāds raksta par lietām, kas ir domāšanas un jušanas vērtas – par attiecībām, kurās labāk neielaisties, bet bez kurām nav vērts dzīvot. Par grūtībām izlemt un par iespējamību mīlēt divus. Par iespējām savienot nesavienojamo. Man patika, kā tiek rakstīts.


Biju redzējusi filmu „Krēsla” (nu, labi, trīs reizes un vēl daudz reižu mīļākos fragmentus ar Edvardu), ielādējusi telefonā visas dziesmas un sapratusi, ka tā ir manējā. Citādi – nekādas fanošanas klasiskajā izpratnē, dzīvē esmu pati par sevi. Iespējams, egoistiski aizrāvos ar Krēslas radītajām izjūtām, atmiņām vairāk nekā ar Bellu vai Edvardu, kur nu vēl Džeikobu. Tad – ikdiena, darbi, sadzīve. Laiks sev – kad visi citi aizmiguši. Nav grāmatu, nav laika pārlasīt un mazliet arī bail – no tām nevar atrauties. Neviena Krēslas skartā blakus, vien bijusī kolēģe virtuālajā pasaulē laiku pa laikam uzmeilo, līdz manu dēlu māsīca vienu dienu piespēlē linku. Pasaules pirmizrāde ir bijusi. Filma „Jauns mēness”.
Kad Edvards Bellu pamet, es saprotu, kāds bezdibenis meitenē atveras. Es saprotu, jo atceros. Lai nestāsta feministe vai citi lielie analizētāji, ka pusaudži dara tā vai nedara šitā. Kad tava mīlestība tevi pamet, tu esi tukša un naktīs tu kliedz. Un kad tevi pamet otrreiz, tu saproti, cik patiesībā esi stipra un gatava cīnīties. Beidzot es ieraudzīju un novērtēju Bellu.
Bet Džeikobs… Skatos, raudu un tikai doma, ka beigās būs labi, ka viņam būs sava Renezmī, sirdij neļauj salūst pavisam. Bet Bellai patiesībā jau nav izvēles, tāpat kā nav Edvardam. Varbūt tāpēc es palieku ar Džeikobu? Es šoreiz esmu vilka pusē!
Ar mani ir cauri. Es gribu dzirdēt visas dziesmas, es nezināju, ka tādas ir un nav ne jausmas, kur tās meklēt. Es gribu redzēt viņus vēl. Vai tiešām Youtubā ir tik daudz visa kā? Pa kuru laiku to „izķemmēt”? Es gribu redzēt nākošo filmu, it sevišķi, kā viņi pārlaidīs nakti trijatā teltī. Es gribu to silto vilku.
Kāds mani glābj, aizsūtot uz Twilight.town lapu. Un te nu es esmu. Samierinājusies, ka esmu Twilight’s Mom, bet priecīga, ka arī man ir savs heroīns. Tas trenē sirdi, un rezultāti neliek uz sevi gaidīt arī dzīvē. Vai nav vienalga kāds trenažieris ļauj būt formā?
„Krēsla”, šķiet, bija tikai iepazīšanās piedāvājums, „Jauns mēness” ir pa īstam. Būs vēl un labāk, es ceru. Man patīk.

Komentēt

(Spamcheck Enabled)