Galerija
dzeksons_last1 01 wd07 kstewartfans-005 DF-15006 #4024522 The Twilight Saga: New Moon Premiere held at Mann's Village Theatre in Westwood, California on November 16th, 2009.
Taylor Lautner
 Fame Pictures, Inc - Santa Monica, CA, USA - +1 (310) 395-0500 jr4 dzeik_star1 activision_e3_party_051
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Daļa no manis!

 „Jauns mēness” ir gan filma, gan grāmata, bet tā ir tikai daļa no sāgas, daļa no apsēstības un daļa no manis!

Es atceros to dienu, kad devos uz bibliotēku izņemt romānu „Krēsla”, jo biju daudz dažādu atsauksmju dzirdējusi par to, ka vēlējos izlasīt un tā bija pirmā diena no visām, kurā es aizmirsu, ka nevajag ne ēst, ne gulēt, ne eksistēt, ja tev nav šīs grāmatas. Nepagāja ne diena, kad es jau biju izlasījusi grāmatu un skrēju uz bibliotēku pēc nākamās…….

 „Jauns mēness” mani aizrāva un emocijas bija neizturamas, es riņķī staigāju noraudājusies un melniem riņķiem zem acīm, un ja man jautāja kāds, kāpēc es tāda esmu, es vienkārši atbildēju „Ja tu dzīvē būtu apsēsts ar kaut ko tādu, ka bez tā nevari dzīvot, Tu saprastu”.

Kad jau biju izlasījusi „Aptumsumu” es miru vai nost no vēlmes izlasīt „Rītausmu”, bet viņa vel nebija izdota………….

Es nespēju dzīvot bez šis grāmatas un nolēmu noskatīties „Krēslu”, kad redzēju filmu, tas bija sākums tam, kas vel nav beidzies…………..

Es skaitīju nedēļas, dienas, stundas, minūtes un pirms aizmigšanas arī sekundes līdz redzēšu filmu „Jauns mēness”. Tās svarīgās dienas rīta es pamodos ar augstu temperatūru un stipru klepu. Man asaras vienkārši plūda straumēm un māte teica, ka es esmu nojūgusies, bet man bija vienalga!

Filmu es redzēju datorā un esmu sajūsmināta, bet drusku arī vīlusies par filmu…Nu gaidīju beigas garākas, gaidīju varbūt vel šo un to, bet tas ir sīkums, galvenais, ka sagaidīju!!

Aivija

0 komentāru

Komentēt

(Spamcheck Enabled)