Galerija
breakingdawnset1 kstewartfans-kshq-20011 TodoTwilightSaga rob_kristen_kiss6 005 robertpattinsonreshootbreakingdawnlarge26 robstenchristmasmonday tumblr_mbtfvmd4xf1qlrqlwo1_1280 robertp2
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Movies Online intervija ar Kristenu Stjuarti, 3. daļa

newmoonmovie11Jautājums: Kā Tu uztver to, ka fani grib Tevi salīdzināt ar Bellu? Vai Tev tas patīk?

Stjuarte: Es pilnībā izprotu, kāpēc cilvēkiem ir grūti atdalīt mūs no mūsu attēlotajiem varoņiem. Visa mūsu pasaule dzīvo tādā veidā. Cilvēki ir apsēsti. Ir milzīga ļaužu grupa, kura pavada lielāko savas dzīves daļu izspiegojot citus cilvēkus. Es to nesaprotu. Es neko tur nevaru izdarīt, pat ne iejaukties visos izteiktajos viedokļos, kaut ko mēģinot pierādīt. Man vienkārši jāļauj tam visam notikt kaut ārpus manis, kaut kur mana ceļa malā, lai tas mani neiespaidotu.  

Jautājums: Tu stāstīju par centieniem dzīvot konkrētajā brīdī un izbaidīt to pilnībā. Vai ir kādas atmiņas no filmas uzņemšanas, kuras Tev būs palikušas sirdī uz visiem laikiem?

Stjuarte : Viens brīdis no filmas Jauns Mēness filmēšanas, kurš izcēlās citu vidū, bija tad, kad mēs pabeidzām darbu Itālijā. Pēdējais, ko mēs filmējām, bija mans skrējiens pāri laukumam cauri ļaužu pūlim, viena maza daļa no montāžas, kur es skrienu visu garo ceļu. Apkārt bija tik daudz cilvēku un tik daudz enerģijas. Varēja sajust ikviena cilvēka klusās alkas pēc beigu kadra. Es nevarēju atslēgties. Man vajadzēja palikt pilnībā savāktai līdz pat pēdējai brīdim. Es atceros pēdējo filmēšanas sekundi. Konferencē Comic-Con es stāstīju, ka mans mīļākais Jauna Mēness filmēšanas brīdis bija tad, kad mēs pabeidzām, bet cilvēki mani pārprata. Nebija tā, ka es priecāties, ka viss ir beidzies. Beigu sekundes man bija visneaizmirstamākais brīdis, jo es burtiski sabruku. Es sabruku elsodama. Tas bija pāri maniem spēkiem. Tas bija vissatriecošākais pārdzīvojums, kas man jebkad ir bijis filmēšanas laukumā. Kas man ir bijis līdz šim. Kriss bija man blakus, un tas bija kas tāds, ko mēs piedzīvojām kopā. Es jutos tik labi, ka tas paliks man atmiņā uz mūžu. 

Jautājums: Cik tuva Tev ir kļuvusi Bella kopš Krēslas filmēšanas uzsākšanas?

Stjuarte: Es viņu ļoti sargāju. Izjūtu tādas kā dalītas īpašumtiesības. Tas ir savādi. Ja kāds sāktu par viņu runāt, nedomājot un neiedziļinoties, pilnīgi vieglprātīgi, es tūlīt būšu klāt un teikšu, ka viņam nav ne jausmas, par ko viņš runā. Es jūtos kā viņas aizstāve. Tāpēc, jā, varētu teikt, ka viņa man ļoti patīk. Domāju, droši varu teikt „jā”. 

ENTERTAINMENT-US-TWILIGHT

Deivids Sleids

Jautājums: Vai vari pastāstīt, ar ko atšķiras nākamās filmas uzņemšana un kāds ir trešais režisors?

Stjuarte: Jā, ar Aptumsumu ir tāpat kā ar Jaunu Mēnesi – tas sākas un izaug par pavisam jaunu, atšķirīgu filmu. Tiklīdz tu iedomājies, ka turpināsies tas pats stāsts, viss piepeši pilnībā mainās. Bella ir atgriezusies savā ādā. Viņa ir apmierināta. Viņa atkal jūtas ērti un pašpārliecināti, tā, kā viņa nejutās Jaunā Mēnesī. Tas, kas man tiešām patīk Aptumsumā, ko man bija interesanti atklāt un izzināt, bija mīlestības dažādie līmeņi un veidi, un apjausma, ka ideāli, kuri tev bija kādu laiku atpakaļ, šobrīd varbūt vairs nedarbojas. Bella ir dabiski godīga. Tā es viņu izjūtu. Aptumsumā viņa melo sev un melo visiem, kuri viņai apkārt, par to, ka viņa nemīl Džeikobu, vismaz tik stipri ne. Viņa pat īsti neprot to aprakstīt. Man patika viņus visus trīs vērot. Man patīk saspēlēties visiem trijiem kopā. Filmā ir epizode, kur Edvards un Džeikobs, kuri ir nāvīgi ienaidnieki, ir kopā teltī ar starp viņiem gulošo Bellu. Ir dīvaini atrasties tādos apstākļos. Mums ar to bija nopietni jāpastrādā. Bija arī datorgrafika, varbūt pat vairāk kā Jaunā Mēnesī, jo Aptumsumā taču ir lielā cīņa, nekā tāda nebija Jaunā Mēnesī. Tā kā bija lieliski. Agrāk man vienmēr nācās strādāt pie lomas īsu laika sprīdi, tāpēc mani arvien no jauna pārsteidz iespēja sekot savam varonim tik ilgu laiku. Nevaru vien sagaidīt, kad sāksies ceturtās filmas uzņemšana, jo esmu pārliecināta, ka uz to brīdi visas manas domas būs mainījušās, jo tad es būšu iepazinusi Bellu vēl labāk. Tēli taču attīstās, tie mainās ar katru filmu. Es zinu, kā Bella attiecas pret Edvardu, es it kā neko nevaru saputrot. Es zinu, kas starp viņiem ir. Es zinu, kā viņa attiecas pret Džeikobu. Zinu viņas attiecības ar Čārliju, viņas tēti, un tad atnāk citi cilvēki un izstāsta man kaut ko pilnīgi jaunu. Katrs nāk ar savu perspektīvu. Darbs ar Deividu Sleidu bija tieši tāds. Viņš atnāca ar veselu klēpi jauninājumu un ideju, par kurām es pat nebiju iedomājusies, un viņš ir ļoti labs tehniskajos filmu uzņemšanas aspektos, par kuriem man nav nekādas sajēgas. Tāpēc es jutos droši, kad viņš pārņēma to visu savās rokās, un mums ar Robu atlika domāt tikai par tēlošanu.

Jautājums: Vai esi kaut ko dzirdējusi par ceturtās filmas uzņemšanas datumu? Esmu dzirdējusi baumas, ka varētu būt pat divas filmas. Vai tā ir taisnība?

Stjuarte: Es nezinu.

Jautājums: Kā Tu attiecies pret nemirstības ideju?

Stewart: Es par to domāju tikai kā Bella, jo viņa joprojām ir cilvēks. Domāju, ka šis jautājums būtu interesants vampīriem, viņiem ir vislielākā saistība ar tādām lietām. Skatoties no savas un Bellas perspektīvas, nemirstība man šķiet pilnīgi nezināma, bet jāatzīst, ka tā var kalpot kā motivējošs faktors, kuru būtu interesanti izpētīt. Viņa ļoti kāro izzināt nemirstību, bet iemesls tam ir Edvards, jo viņa dēļ viņa ir gatava ziedot visu. Pati pārmaiņa Bellai ir ļoti svarīga, kaut arī ļoti biedējoša, bet daudz vieglāk paciešama kā šī pasaule. Vispār tas nav īpaši veselīgs veids, kā uztvert pasauli, jo nekas nepazūd, viss tikai mainās. Un – man tagad būtu jābūt darbā, jārunā ar Krisu par filmu! Tas ir smieklīgi…. Patiesībā, ja tu sastopies ar kaut ko pilnīgi nezināmu, bet vēlies to saprast, kaut arī tas ir ļoti grūti, bet ir iegūtā labuma vērts, tā jau ir cerība. Tādi ir cilvēki. Tādēļ mēs mostamies katru dienu. Nemirstība mūsu stāstā ir daudz biedējošāka par mirstību. Mūžīga dzīvošana forša šķiet tikai skatoties virspusēji, bet mūsu stāstā tā ir šausminoša, jo mūsu stāstā tā nozīmē dvēseles zaudēšanu, vismaz tā to uztver Edvards. Mēs filmā nepārtraukti domājam par tādām lietām kā ticība, personīgie uzskati par pēcnāves dzīvi, par visu to, kas ar mums varētu notikt pēc nāves. Par to arī Bella ar Edvardu strīdas. Zinu, ka par to jau ir runāts visur, bet tā nu es domāju.  

Kristena kā Džoana Džeta

Kristena kā Džoana Džeta

Jautājums: Kā Tev izdodas savienot darbu pie tik intraverta tēla kā Bella un pilnīgi pretēja kā Džoana Džeta (varone, kuru Kristena ataino viņas jaunajā filmā The Runaways. Niives piebilde)?

Stjuarte: Es varu spēlēt cilvēkus, kurus izjūtu kā pilnīgi reālas būtnes, jo, ja es neticēšu kādam viņu rakstura aspektam, viņi izdosies nepatiesi, es viņus it kā noslepkavotu ar savām aizdomām… viņi vienkārši neeksistētu, ja es viņiem neticētu. Paldies dievam, ka man nevajag tēlu uztvert pa daļām. Es vienkārši spēlēju. Džoana. Es iepazinu Džoanu, ne tikai tādu, kāda viņa ir tagad, bet es sajutu viņu caur scenāriju, caur stāstu un visu pārējo. Man bija jāsajūt viņa, jāsaprot, kāda viņa bija un ir joprojām, lai nebūtu nekādas imitācijas, bet gan pilnīga iejušanās, lai gan biju ļoti uztraukusies, lai detaļas izdotos precīzas, piemēram, mīmika un žesti.  Es tiešām vēlējos, lai man izdotos laba iemiesošanās, un lai tā nebūtu falsifikācija. Es gribēju, lai izdodas dabiski. Džoanas Džetas attēlošanai nav nekāda sakara ar Bellu. Tas bija tikai neilgs brīdis, uz kuru man vajadzēja koncentrēties, bet tā bija laba iespēja, kur nedrīkstēju palaist garām. Es būtu gribējusi vairāk laika, lai atjēgtos, bet, kā jau teicu, atgriežoties filmēšanas laukumā un atkal satiekot visus kolēģus un Robu, un Teiloru, es acumirklī atguvu nepieciešamo noskaņojumu un prāta stāvokli. Es laikam izsakos ļoti neskaidri, bet, tas, ko es daru, ir tik neskaidrs. Mans darbs ir dīvaini neskaidrs….  

Jautājums: Tu teici, ka Bella varētu būt labs paraugs jaunām meitenēm, lai gan viņa taču ir gatava ziedot visu Edvarda labā. Viņa krīt depresijā mīlas dēkas dēļ, kļūst par piedzīvojumu meklētāju, kura visādi mēģina sev darīt galu. Vai Tu neuztraucies par 12 – 13 gadus vecām meitenēm, kurs to visu skatīsies, ka viņās varētu mosties kādas briesmīgas idejas?

krist4Stjuarte: Tas ir ļoti ekstrēms stāsts. Man šķiet, ka cilvēkiem, kuri dodas to skatīties, vajadzētu būt mazliet nobriedušākiem. Un, manuprāt, vienīgais iemesls, kāpēc viņi iet uz šādu filmu, ir tas, ka viņi ir tam gatavi. Vienīgais veids, kā es to varu attaisnot –  varbūt arī es neesmu pietiekami nobriedusi – bet es jūtu, ja kādam liekas, ka kaut kas ir jādara, tad viņam tas ir jādara, ar „to” saprotot visu. Ja tev pēc tam kāds saka, ka tā bija kļūda un tu darīji nepareizi, un tu vari atzīt, ka tā bija kļūda un tu izdarīji nepareizi, un ka tu mēģināsi darīt ko citu, tad ne par ko nav jākaunas. Esi ekstrēms. Dari to. Tādai vajag būt attieksmei. Es zinu, ka šī filma ir par nemirstību, tomēr mēs dzīvojam vienreiz. Es netaisos sprediķot. Es vienkāršu stāvu aiz šī stāsta. Tā es to uztveru.

Paldies Movies Oline.ca!

5 komentāri

Komentēt

(Spamcheck Enabled)