Galerija
wfehq27 Robert Pattinson 032 91124x2_kendrick_bgr_01 kstewartfans-nola09021010 rob06 rob02 taylor-lautner-eclipse-premiere6 tumblr_mbuicc7vl51ralwkvo1_1280
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Teilors Lautners Konana O’Braiena šovā

Jautra un interesanta saruna! Teilors ir ļoti labs stāstnieks un loģisks runātājs, prieks klausīties :) Pirmajā daļā viņš atstāsta visbiedējošāko atgadījumu ar faniem, kas noticis viņa un Kristenas vizītes laikā Brazīlijā. Pirms brauciena viņam esot stāstījuši, ka brazīļi varētu būt temperamentīgāki par citiem faniem, bet viņš to nav uztvēris nopietni. Abiem ar Kristenu bijusi intervija kādas viesnīcas otrā stāva telpā, kad piepeši viņu miesassargi metušies slēgt ciet visas telpas durvis. Kad viņi abi pajautājuši, kas notiek, miesassargi pilnīgā mierā teikuši, ka 2000 meiteņu kaut kādā veidā ir iekļuvušas viesnīcā un tieši šobrīd skrien uz otro stāvu pie viņiem… Un tieši tobrīd viņas sākušas raustīt visas durvis! Lūk, šajā mirklī Teilors patiešām izbijies :) Abi ar Kristenu pēc tam sprieduši: nez, ko viņas ar abiem izdarītu? :)

Vēl Teiloram ir interesanta fanu klasifikācija pēc viņu trakuma :) Vismierīgākie un nekaitīgākie esot vienkārši spiedzēji, nākamā pakāpe jau esot raudātāji, ar kuriem ir grūti tikt galā, jo rociņas paturēšana vai apskāviens visu tikai sarežģījot, vēl pakāpi augstāk est raudātāji/ceļos kritēji – tas viņam liekot justies briesmīgi, jo viņš neko nevar palīdzēt. Bet vistrakākie esot ģībēji…tad ir jābaidās, vai tas cilvēks gadījumā nav nomiris! (Laikam jau visiem fanu aprakstiem vajadzēja likt sieviešu dzimtes galotnes…:))

Otrajā daļā Teilors stāsta par savu lielisko fizisko formu un to, kā viņam, nabadziņam, gandrīz visu filmu vajadzēja pavadīt pusplikam :) Viņi parāda arī vienu no senajiem Teilora cīņas mākslas priekšnesumu ierakstiem, kurā viņš varētu būt 10 gadu vecs ( 12 vai 13 gados viņš pameta šo nodarbi). Bet viņš ir izcils! Es noteikti visu māju būtu sagrāvusi tā vicinoties :)

Pēdējais ir vislabākais!!! Teilors stāsta par īpašu fanu grupu “Twilight’s Moms” , tātad par Krēslas fanēm-mammām. Kā viena māmuļa Krēslas aktieru tūres ietvaros veikalā Hot Topic mēģināja nozagt Teilora kartona manekenu (no tiem, kuri ir pilnā augumā…) :) Diez, kā viņa bija domājusi aizskriet nemanīta ar tik milzīgu nastu padusē?!

Ir arī smuks gabaliņš no Jauna Mēness, kur Džeikobs rāpjas pie Bellas pa logu (Konanam ir fantastiska humora izjūta!!! Es smējos par viņa piebildēm, vēderu turēdama :) )

Un Teilors stāsta par viņa un Kristenas slepenajām spēlītēm…. he-he-he…kā viņi sacenšas vīnogu ķeršanā ar muti :) Konans viņu pierunāja to parādīt….

Bet vispār – dievinu šo šova vadītāju! Kāpēc latviešiem nav neviena tik atraktīva?

0 komentāru

 • Ilze teica:

  Tā! izrādās, mani nosaukuši par twilight’s mom! pagaidām man tas nepatīk, bet gan jau es kaut ko izdomāšu :) )) es neļaušu sava vecuma (39) dēļ man sabojāt ballīti! :D
  Vispār milzu paldies par šo fanu stūrīti – un šova vadītājs tiešām ir pērle :)

 • niive teica:

  Ilze, neuztraucies, es arī piederu šai pašai kategorijai… Mēģinu izlikties,ka mani tas neskar :)

 • Doorinja teica:

  ei! tas ir forši! kas tur slikts? es labāk pieder “Twilight’s Moms”, nekā ģībēju fanu pulciņam :)

Komentēt

(Spamcheck Enabled)