Galerija
kellanlutznewphotoshoot01 outtake11 ew35bg 00a74s7d 4a87ccf67c1 scan7 attends the 2009 MTV Video Music Awards at Radio City Music Hall on September 13, 2009 in New York City. kristena9 Taylor Lautner

Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Roberts Patinsons Vanity Fair decembra numurā (papildināts)

Piebilde: decembra numurs iznāk jau 4. novembrī, tāpēc ir tik ātri. Vēlāk būs arī intervija! (Ceru, ka izdosies iztulkot jau šovakar….:)) Intervija ir no viņu mājas lapas, bet, domāju, tā neatšķiras no drukātā varianta.

Vēl viena piebilde: Viņu mājas lapā bija tikai aizraujošs gabaliņš no pilnās intervijas, tādēļ atstāšu to nedēļas beigām, kad būs pieejams žurnāla numurs ar pilnu tekstu. Jau tagad varu pakutināt nervus: Roberts noliedz jebkuras attiecības ar Kristenu!!!!

0 komentāru

  • Ilze teica:

    skatos tās bildes un domāju, ka Roberts izskatās arvien samocītāks un samocītāks. Būtu vismaz kādā bildē tāds savākts, sakopts kā aristokrātiskās vampīru ģimenes pārstāvis, bet nē… Laikam jau dikti cenšas uzsvērt, ka viņš nav Edvards. Bet žēl. Fotosesijas dažādībai tas nāktu tikai par labu.

  • niive teica:

    Bet tas jau ir Roberts nevis Edvards :) Un Roberts ir tieši tāds: nevērīgs, nevīžīgs, izspūris, mazliet nekopts un mazliet netīrs (viņš pats atzīst, ka nesaprot, kāpēc jāmazgā mati!?) Tur nu neko nevar darīt. Tāds viņš ir :) Šī sesija arī ir ar uzsvaru uz dumpinieciskumu un tādu kā mačo vīrišķību, kur vīrtietim jāož pēc “viskija, zirgiem un cigāriem”, tikai šjaā gadījumā to mēģinājuši mīkstināt ar pilsētas dendija-dzejnieka piešprici. Man patīk :) Smalkajās un saķemmētajās sesijās viņš ir pārāk sievišķīgs…Paskaties kādu video! Savos izsmalcinātajos žestos viņš krietni pārspēj jebkuru sievieti :)

  • Doorinja teica:

    vismaz ar “bezpajumtnieka šiku” varēja pasmaidīt! labi , ja 2 bildes ar smaidīgām acīm …

Komentēt

(Spamcheck Enabled)