Galerija
Assistant spl121856_006 bella_bookmark fanpicsofrobertpattinsoncotwicon201139 Christian Serratos pattinson3_essh x1 002 wolf_on_rocks
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Žurnāls Glamour intervē Čārliju Bjūliju (Demetri no Voltūru klana)

001Vai Tu biji Krēslas fans pirms filmēšanās Jaunā Mēnesī?

Es nebiju Krēslas fans. Es nekādi nevarēju tikt pāri alfa tēviņa egoismam, ka kaut kur pasaulē var būt izskatīgāks vīrietis par mani. (smejas)

Kas Tevi interesēja Demetri tēlā?

Es zināju, ka tieši es Demetri tēlā varu atklāt ko tādu, ko neviens cits nespētu – spēcīgu enerģētiku, spožumu un harizmu, ko man būtu pa spēkam iedzīvināt.

Kā bija iekļauties aktieru kolektīvā tikai otrajā filmā?

Daudzi pārprot mani, kad saku, ka ir sarežģīti iekļauties tāda veida aktieru grupās, viņi domā, ka visa Holivudas blice ir mana lielā problēma, bet patiesībā tas ir saistīts tieši ar Krēslas fenomenu, kas ir tikai gadu vecs un visi aktieri tā izveidošanās laikā ir gājuši kopā roku rokā; sešu vai astoņu varoņu pamatgrupa kopā ir izgājuši cauri masīvajai pasaules uzmanībai, un tas radījis ciešu saiti starp viņiem – viņiem pat nebija izvēles, patīk viņi viens otram vai nepatīk. Nevar tā vienkārši atnākt tik plaša mēroga filmas uzņemšanas laukumā un gaidīt, ka pietiks pateikt „sveiki, te nu es esmu!” un tevi sagaidīs atplestām rokām, tas nav loģiski un nemaz neatbilst cilvēka dabai, nepieciešamas divas līdz trīs dienas, kamēr apkārtējie sāk pierast pie tavas personības, humora izjūtas utt.

1a3Vai kāds no kolēģiem aktieriem ir Tev devis padomu, kā sadzīvot ar pastiprināto uzmanību un tenkām, ar ko visiem, it īpaši Robertam Patinsonam, ir nācies saskarties?

Es domāju, ka Robs ar to tiek galā pat ļoti labi. Es domāju, ņemot vērā faktu, ka viņš ir visfotografētākais cilvēks uz zemes un ka viņš nedrīkst iziet pa savas mājas parādes durvīm. Kad es runāju ar Robu, man viņš neliekas īpaši atšķirīgs no puiša, ko es pazinu agrāk, vai kuru esmu redzējis senākās intervijās. Viņš joprojām ir ļoti pamatīgs un prātīgs, tāds, kuram līdz sirds dziļumiem patīk savs darbs, kurš ir aizrautīgs mūziķis un izbauda visu, kas notiek ap viņu. Vai viņš man deva padomu? Ne gluži. Domāju, katram pašam ir savs veids, kā ar to visu sadzīvot.

Vai bija kādas nepatikšanas ar faniem filmēšanas laikā?

Es vienkārši pieņemu visas tās fanu lietas, bet man varbūt tas nav tik smagi kā Robam. Man ir sava nostāja pret to. Ir jāmēģina uztvert to kā nebijušu pieredzi, jo cilvēkiem ko tādu nenākas piedzīvot bieži, turklāt tu esi savā ziņā svētīts ar iespēju būt kaut kā tik nozīmīga, kas pievelk visas pasaules uzmanību, sastāvdaļai, tāpēc jādod savas emocijas atpakaļ faniem kā pateicību.  Tieši šajā sakarā atcerējos filmēšanos Itālijā, kur mēs bijām izvietojuši milzīgu filmēšanas grupu ar visu iedzīvi un tehniku mazā zemnieku ciematiņā, brīnišķīga Toskanas vīna kalna virsotnē. Mēs tur uzturējāmies kādas divas jūnija nedēļas. To uzzinot, 5000 jauniešu bija sasituši savas krājkases–cūciņas un ieradās iepūst dzīvību vecajā, visu aizmirstajā ciematiņā. Šajās nedēļās es jutos ļoti, ļoti slavens. Jutos kā augstdzimusi persona. Fanu izturēšanās bija cilvēcīga šī vārda pozitīvākajā nozīmē, mums visiem kopā bija ļoti labi un patīkami.

Kas ir labākais, kas ar Tevi noticis, kopš uzsāki filmēties Jaunā Mēnesī?

Domāju, ka tā ir Montepulčiāno pieredze. Filmēšanās Itālijā….patiesībā esmu pat uzrakstījis mazu stāstiņu par to un ceru to kādreiz publicēt. Man trūkst vārdu, lai to visu aprakstītu. Man vajag apsēsties un padomāt, cik satriecošs un neaizmirstams bija šis laiks.

Tu pieminēji rakstīšanu. Vai tas ir tas, ar ko Tu gribētu nodarboties vēl vairāk?    

Kad es piedzīvoju tik skaistu laiku, man likās, ka tas pelna būt iemūžināts rakstītā veidā. Ir bijuši pāris smagi notikumi, kad esmu piedzīvojis ko līdzīgu emocionālai katarsei, arī tad manī radās nepieciešamība par to uzrakstīt. Esmu piedalījies Iron Man triatlonā Meksikā, visu darījis pats, un tas bija ļoti emocionāls pārdzīvojums, protams, fiziski ļoti smags, bet es jutu tik stipru atgriezenisko saiti emociju veidā, ka man vajadzēja to aprakstīt.

Paldies Glamour Magazine!

Komentēt

(Spamcheck Enabled)