Galerija
kristenanyc_8 005kpwp9 cullens SASHA EISENMANTrunk ImagesSnapper MediaIMAGE: TR-SAEI-0464SUBJECT: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Kellan Lutz, Nikki Reed, Rachelle LefevreEditorialORIGINAL PUBLICATION:	InStyle MagazineTERRITORY:	United StatesPUBLICATION / SHOOT DATE:	December 01, 2008RESTRICTIONSEMBARGO END DATE:	April 01, 2009 100327a1_lautner_bgr_06 people14 ohjco clothessharing10 edward1
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Roberts Patinsons runā ar avīzi The New Zealand Herald

Puisis burbulī

VBV01-12-1Šobrīd viņš ir populārāks par jebkuru cilvēku visā plašajā pasaulē, ja ticat skaļajām, nekaunīgajām reklāmām. Satiekoties aci pret aci ar Robertu Patinsonu, ir jābūt gatavam sastapt nopietnu aktieri, individuālistu ar dabas dotu talantu vairākās jomās, kurš, tikpat viegli, kā nēsājot kino zvaigznes statusu, spēj būt arī gan klasiskais, gan neatkarīgais mūziķis.

Krēslas Sāgas super iznīcinošais spēks ir uznesis 23 gadus veco britu aktieri, kurš iepriekš redzēts vien nenozīmīgās lomās, no kurām redzamākā ir Sedriks Digorijs no „Harijs Poters un Ugunsbiķeris”, zvaigžņu debess pašos augstumos, kuros viņš spīd visā savā spozmē.

Mazā, neatkarīgā filma „Remember Me” varēja iziet pie skatītājiem tikai pateicoties faktam, ka tās aktieru rindās ir Roberts Patinsons, kurš, savukārt patiecoties šai filmai, būs redzams 1859. gada vesterna adaptācijā „ Unbound Captives”, kur pasaules seksīgākais jauneklis spēlē ar pasaules visu laiku seksīgāko vīrieti Hjū Džekmenu.

Krēslas fani ir tik atdevīgi, pat fanātiski, tieši viņu dēļ tagad es varu filmēties vairākās filmās,” Patinsons saka. „Pasaules ekonomika šobrīd nav labākajā stāvoklī. Man vienalga, vai viņi pieņem mani kā labāko izvēli filmai vai nē. Ja es varu „uzcelt” filmu, ar to pietiek.”

untitledIzskatīgais aktieris uzskata, ka tas, kas ar viņu noticis, ir „tīrā veiksme”. Galu galā, Krēslas autore Stefanija Meiere kā ideālo Evardu Kalenu redzēja aktieri Henriju Keivilu (Henry Cavill), kurš radīja žilbinošu iespaidu TV seriālā „The Tudors”, kur spēlēja Safolkas grāfu. Bet Keivils bija jau pārāk vecs, lai izskatītos 17 gadīgs, arī neatkarīgi no Stefanijas vēlmēm Patinsons uzvarēja aktieru atlasē. „Man nekad nav bijis mērķa sasniegt kaut ko, īpaši tāda mēroga slavu,” viņš atzīst. „Man joprojām jāmēģina saprast, kā sakārtot savu dzīvi.” 

Vislabākais salīdzinājums viņa pēkšņajai atdzimšanai zvaigznes statusā ir Daniels Redklifs (Daniel Radcliffe), kurš, pat ja izģērbtos pliks uz skatuves, tik un tā cilvēku atmiņās paliks kā Harijs Poters. Patinsons gribētu, ka viņu nesaistītu tikai ar Krēslas bērnišķīgo nevainību, jo pirms tās viņš ir filmējies arī atklātās geju seksa ainās filmā „Little Ashes”, kura stāsta par spāņu mākslinieka Salvadora Dalī dzīvi.

Patinsons cer, ka Krēslas Sāga neieslēgs viņu mokoša, vienveidīga tipāža būrītī, ar ko visticamāk Redklifam nākas saskarties. „Es strādāju pie „Harija Potera” 11 mēnešus, bet nevaru iedomāties, ka varētu to darīt visus šos gadus. Nesaprotu, kā šiem puišiem ir izdevies palikt normāliem. Es noteikti sajuktu prātā, es nespēju darīt kaut ko vienu tik ilgu laiku.”

Patinsonam ir līgums darbam pie četrām Krēslas Sāgas filmām, un trešo filmu, Aptumsums/Eclipse tieši šobrīd pabeidz Vankūverā, līdz ar to tikai palikusi ir tikai Rītausma/Breaking Dawn. „Tās tika uzņemtas ātri un nesāpīgi,” viņš teica.

usaweeked_my_1Ļoti gaidītā Krēslas Sāgas otrā filma Jauns Mēness/New Moon būs kinoteātros nākamajā mēnesī. Skatoties uz Patinsonu, ir skaidrs, ka viņš ļoti attāli atgādina Edvardu Kalenu, jo viņš ir ļoti tālu no apzīmējuma „izmocīta dvēsele”. Edvarda imidža noslēpums slēpjas pareizajās pozās, grimā un izspūrušajos matos. „Man ir jānēsā kontaktlēcas un pirmajā filmā ar arī mazliet lupu krāsas, ko Jaunā Mēnesī vairs nevajadzēja. Šajā filmā viņi mazliet izmainīja manu izskatu. Arī uzacis man vairs nav tik ļoti jāizplūkā.”

Vai šodien Tu esi uzlicis grimu? „Nēēē…,” viņš nicinoši atmet, un izskatās apmierināts, ka Jauns Mēness ir vīriešiem daudz saprotamāks. „Šī vienmēr ir bijusi mana mīļākā grāmata no visām četrām. Jauns Mēness būs daudz tuvāka vīriešu pasaules uztverei, man bija diezgan grūti izrādīt tās emocijas, kuras prasīja pirmā daļa, Krēsla. Man liekas, puišiem vispār ir grūti pieņemt tik spēcīgas emocijas.”

Tā kā no šī filmas tiek gaidīts jau daudz vairāk, viņš satraukums par savu varēšanu bijis pamatīgs. „Es tiešām uztraucos, ka vairs nepratīšu iejusties lomā, kā to vajadzētu. Bet mums ar Kristenu ir tik dabiska saderība un jūtu ķīmija, ka filmēšanās padevās pavisam viegli. Viņa vienmēr saka, ka zināmā mērā ir ieguvusi sev daļu no manis, bet es viņai tā īsti neticu,” viņš bilda ar smaidu lūpās. 

Patinsons var arī atviegloti uzelpot, jo Jaunajā Mēnesī viņam ir relatīvi maza loma. Šeit galveno vijoli spēlē vilkacistaylorlautnergqshirtles Džeikobs Bleks (Teilors Lautners). Trešajā daļā, Aptumsumā, šiem diviem nāksies pagrūstīties, lai uzzinātu, kurš balvā iegūs Bellas sirdi – ja viņai sirds vēl būs…

 Patinsons liekas visneatbilstošākais siržu lauzēja tēlam, kāds vien iespējams, jo viņam patiesībā ir diezgan draņķīga gaume un dziļš nicinājums pret bagātnieku dzīvi. Bet, kamēr viņš uzsver, ka nemīl ātras mašīnas (viņa tēvs tieši tādas pārdod), viņu ir nofotgrafējuši, aizbraucot no Kristenas Stjuartes mājas ātrā Porsche markas auto. Varbūt viņi kopā mācījās lomas tekstu, varbūt tas bija speciāli noorganizēts. Nav pirmā reize, kad aktieriem nākas būvēt attiecības, lai palielinātu iespējamo filmas peļņu.

Tomēr ideja, ka viņš ir viens un dabūjams, ir ticamāka, ņemot vērā, ka viņam noteikti nepietiktu enerģijas jaunām attiecībām. (Pagājušā mēneša intervijā Krēslas aktieru trupas dalībniece Anna Kendrika apstiprināja viņa brīvā puiša statusu) Patinsonam ir pārāk maz brīva laika, lai  darītu jel ko, kas nav darbs. „Esmu strādājis gandrīz katru šā gada dienu,” viņš apstiprina.  

„Man bija trīs brīvdienas starp „Remember Me” un „Eclipse”, un tad jau bija jāsāk mācīties komanči valoda un jāšana bez segliem filmai „Unbound Captives”. Un es gribu darīt ne tikai to. Es vēl piedalos filmā „Bel Ami”, kas radīta, balstoties uz Gija de Mopasāna stāstu, darbs sāksies janvārī, un es tiešām nezinu, kā to visu savienošu. Man ir jāpieņemas svarā – bet nedomāju, ka man ļaus uzaudzēt pārāk daudz, jo vēl taču jāfilmējas pēdējā, ceturtajā Krēslas Sāgas daļā Rītausma. Man ir jāizskatās vecākam, jo Džordžs Duro, ko es spēlēju „Bel Ami”, bija kārtīgi notriecis veselus sešus gadus nemitīgā plostošanā. Tāpēc man jābūt krietni nolietotam.”

Lai gan viņš saka, ka filmā „Remember Me” viņš spēlē pats sevi, arī ar Džordžu Duro viņam ir daudz kopēja. ŠobrīdHow To Be - The Film Patinsons dzīvo uz trīs koferiem. „Es dzīvojos pa viesnīcām,” viņš apstiprina. Viņam ir draņķīga īrēta istaba Londonas Soho rajonā, bet viņš to atvēl saviem draugiem, kad tos piemeklē dzīves krīze.

Jaunā Londonas izcelsmes zvaigzne ir paturējusi tuvumā gan savu ģimeni, gan senos draugus. „Slava ir laba lieta vienā jomā. Mani draugi, ar kuriem esmu uzaudzis kopā un kuri ar pāris dziesmām bija iesaistīti Krēslas dziesmu izlasē, ir sagaidījuši fantastiskas lietas. Viņi ir devušies tūrē pa Ameriku un visi viņu koncerti ir izpārdoti!. Mans draugs Sems Bredlijs uzstājās Losandželosas „Whisky A Go Go” un šis koncerts telefona iepriekšpārdošanā tika izpārdots ātrāk kā jebkurš cits tur notikušais šovs! Semam nav līguma ar ierakstu kompānijām, līdz ar to nav reklāmas kampaņu, nav nekā. Tas ir satriecoši, ko var izdarīt tikai ar sakariem vien.”

Patinsons, kurš pats sacer un izpilda dziesmas,  ir radījis divas dziesmas filmas Krēsla dziesmu izlasei. Viņš spēlē klavieres kopš 5 gadu vecuma. Uzaudzis kopā ar divām māsām – Lizija ir mūziķe, bet Viktorija strādā reklāmas jomā – Patinsons var rēķināties ar sirsnīgu ģimenes atbalstu.

Viņa māte Klēra strādāja modeļu aģentūrā, bet tieši tēvs Ričards bija tas, kurš ieteica Robertam pievienoties amatieru teātrim Barnes Theatre Company. „Tas bija tikai tādēļ, ka viņš ieraudzīja bariņu meiteņu, kuras devās uz to teātri, un viņš teica: „Hei, Rob, tev uz turieni ir jāiet.”

Abi Patinsona vecāki šobrīd ir pensijā un aizstājuši savu dzīvi ar dēla slavu. „Tas ir smieklīgi – viņiem liekas, ka es neatbilstoši reaģēju uz slavu. Viņiem tā šķiet daudz iespaidīgāka nekā man. Praktiski ikviens man apkārt zina, kas ir patiesība, kas nav, izņemot manu māti, kura, liekas, tic katram negatīvajam vārdam, ko par mani uzraksta.”

LFI_CHOICE117-1Un tie būtu? „O, par to pārgulēšanu ar katru, par lamāšanos… Bet es pat nebiju pilsētā, kad tas notika! Viņa saka: „Nē, es tev neticu. Es zināju, ka tu tā teiksi.” Viņa labāk tic tenku žurnālam nekā pašas dēlam. Mana māsa Lizija to visu uzskata par dīvainu. Viņa maijā bija Amerikā un atsūtīja man ziņu: „Tas ir smieklīgi, cik slavens Tu esi!” Tas ir pavisam traki, žurnāli katru nedēļu kaut ko saraksta, pat ja es neizeju no sava numura!”

Sākotnēji fanātisms izteiktāks bija Amerikā. „Pagājušos Ziemassvētkos atgriezos Anglijā un biju pilnīgi viens, nevienam mani nevajadzēja. Tagad tas jau ir visur,” viņš iesmejas. „Es turpinu gaidīt dienu, kad pamodīšos un būšu pilnīgi vienaldzīgs visai pasaulei.”

Apsardze apkārt Patinsonam ir tik cieša, ka viņš dzīvo tādā kā burbulī. „Mani parasti miesassargi gandrīz ienes un iznes no visām vietām, kurp dodos,” viņš saka. „Tas mani mazliet tracina, bet ir jāiemācās ar to sadzīvot. Ja tu turpini būt negatīvs un visu laiku pie sevis atkārto: Es to ienīstu, es to ienīstu, tad var sajukt prātā.”

Vai mēs varētu sagaidīt atbildi uz degošo jautājumu: Ko viņš meklē meitenēs? 

„Ēee, naudu,” viņš atbild visā nopietnībā. „Un neiespējamu devu pacietības.” Vai tā ir taisnība, ka daudzas slavenas sievietes ir kritušas uz viņu? „Pilnīgas muļķības! Varbūt neesmu aptvēris, ka viņas mēģina to darīt…”

Viņš saka, viņam neesot meitenes ideāla, tomēr piebilst:” Viņai vajadzētu būt piezemētai un vienkāršai.” Vai ir kāda slavenība, kuru viņš apbrīno? „Hmm,” viņš apklust, meklēdams atbildi uz kārtējo banālo jautājumu. „Man patīk Patrīcija Ārkete (Patricia Arquette) filmā „True Romance”. Viņa vienmēr ir mani piesaistījusi. Man arī  patīk Linda Bleira (Linda Blair) no „The Exorcist”.”

Paldies The New Zealand Herald!

0 komentāru

 • Doorinja teica:

  Robīts kā vienmēr – mīlīgs :)
  Man gan liekas ka Little Ashes viņš filmējā pirms Krēslas. Jo uz filmas provēm bija atnācis ar nedaudz attaugušiem, pabalējušies, krāsotiem melniem matiem… (tas no grāmatas par Krēslas filmēšanu)

 • niive teica:

  Tu zini, pameklēju imdb.com un….tiešām – Little Ashes ir uzņemta pirms Krēslas! Dīvaini, vai raksta autori nebija par to informēti? Nāksies pašai uz savu galvu izlabot latviskajā tulkojumā, lai atbilstu patiesībai :) Paldies par svarīgo norādi!

 • lorry teica:

  Liels paldies par rakstu :) Baigi interesanti palasīt bij.
  Un jā, man ar liekas, ka Little Ashes bij pirms krēslas :)

 • Vita teica:

  Šis laikam ir viens no jaukākajiem rakstiem, ko esmu lasījusi par Robu. Jūtu pilns, mazliet sarkastisks, tāds, kādam tam jābūt. Paldies par to :)
  Lai gan Edvarda loma iznesa Robu saulītē, man viņš labāk patīk Salavadora Dalī lomā iekš Little Ashes. Personības daudzveidība, trakums, mainīšanās – salīdzinot vien kāds viņš bija sākumā un kā mainījās uz filmas beigām. Malacis, Rob!!!

 • Anna teica:

  Tiešām lielisks raksts!!!!

 • EVA teica:

  MAN JOTI PATIK ROBERTS PATINSONS ES JOTI VINU MILU ES NEVARU SAGAIDIT KAD BUS NAKAMA FILMA..

 • EVA teica:

  VINS IR JOTI SKAISTS UUUUUUUUUU AAAAAAA ..::::;;::::::::::}}}}}}}}}}}}}}}..

Komentēt

(Spamcheck Enabled)