Galerija
SASHA EISENMANTrunk ImagesSnapper MediaIMAGE: TR-SAEI-0464SUBJECT: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Kellan Lutz, Nikki Reed, Rachelle LefevreEditorialORIGINAL PUBLICATION:	InStyle MagazineTERRITORY:	United StatesPUBLICATION / SHOOT DATE:	December 01, 2008RESTRICTIONSEMBARGO END DATE:	April 01, 2009 35lyqvm untitled32 img_0226 tsbd2-eleazar-front-jpg_060210 103021321 hqfallon_005 01c on-the-set-of-his-new-film-water-for-elephants-robert-pattinson-13635480-432-700
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Nikija Rīda

sexy-glam-nikkiNikola Hjūstone “Nikija” Rīda (Nicole Houston “Nikki” Reed) piedzima Losandželosā 1988. gada 17. maijā.  Viņas māte Čerila Hjūstone ir kosmētiķe, bet tēvs Sets Rīds darbojas filmu industrijā. Meitenei ir arī vecāks brālis Natans. Tēvs Sets ir ebrejs, bet mātei ir indiāņu un itāļu saknes. Lai gan Nikijas bērnība noritēja zem jūdaisma reliģijas karoga, viņa uzauga tā arī nepieslejoties nevienai no reliģijām. Nikija ir zināma kā amerikāņu aktrise un scenāriste. Plašākai sabiedrībai viņa kļuva pazīstama 2003. gadā, pēc filmas „Thirteen” (Trīspadsmit), kurai viņa ir scenārija līdzautore, parādīšanās.

Nikija apraksta savas ģimenes dzīvi kā „sarežģītu”. Kad meitenei bija divi gadiņi, vecāki izšķīrās un Nikija palika pie mātes. Bērnībā viņa bija ļoti kautrīga un pamatīgs grāmatu tārps, līdz 12 gadu vecumā, nonākot Palmsas vidusskolā, viņa atraisījās un kļuva par īstu trakuli un emocionāli nestabilu un nesavaldīgu būtni. Attiecības ar māti pasliktinājās un pamatīgi sarežģījās, kad Nikija sāka niekoties ar narkotikām, alkoholu un seksu. Jau 14 gadu vecumā meitene nosprieda, ka ir pietiekami pieaugusi, tādēļ aizgāja no mātes un sāka pati savu dzīvi atsevišķi. Viņai nebija konkrētas vēlēšanās, ko viņa gribētu dzīvē sasniegt. Par aktrises darbu viņa nemaz nedomāja.

Kad Nikija kopā ar režisori Keitrinu Hārdviku strādāja pie pus-autobiogrāfiskās filmas „Thirteen”, viņām izdevās scenāriju pabeigt sešās dienās, kas ir relatīvi īss laiks Holivudas filmu scenāriju uzrakstīšanai. Producenti palūdza Rīdu nospēlēt lomu šajā filmā, jo bija lielas problēmas atrast jaunu aktrisi, kas piekristu spēlēt tik „neērtu” lomu.  Filma, kurā galveno lomu atveidoja Aivena Reičela Vuda (Evan Rachel Wood), bija kritiķu atzinīgo vārdu lutināta, kas deva Nikiju lielisku atpazīstamību gan kā aktrisei, gan scenāristei.

Nikija turpināja attēlot uz kinoekrāniem seksuāli izvirtušas un apjukušas tīņu meitenes, kā, piemēram, viņas varone filmā „Lords of Dogtown”, kuras režisore atkal bija Hārdvika.   2006. gada sākumā Nikija bija redzama seriālā „The O.C.”, kur atainoja Seidiju, filmas varoņa Raiana Atveda jauno mīļāko. Viņa īpaši uzsvēra, ka nepieņem un nespēj izprast seklo, uz ārējo izskatu orientēto seriāla pamatdomu, un tādēļ piedalās tajā tikai savu aģentu mudināta. 

Viena no viņas visinteresantākajām lomām ir filmā „Mini’s First Time” (Minijas pirmā reize), kura tika izlaista 2006. gada 14. jūlijā, ļoti ierobežojot izrādīšanas ilgumu. Nikija spēlēja tīņu meiteni, kura, seksuāli pavedinot savu patēvu, piespiež viņu iesaistīties mātes nogalināšanā.  Viņa bilda, ka viņas varone „nespēj izprast seku likuma smagumu” un ka viņai paticis spēlēt kādu, kuru pati sauc par „rupekli ar traktorista muti”. Nikijai nācās piedalīties ļoti atklātās seksa ainās, kuras vajadzēja filmēt tikai no mugurpuses, jo meitenei tajā laika bija 16 gadu, un likums aizliedz uzņemt atklātas seksa ainas ar personām šadā vecumā. Nikija ir teikusi, ka viņa uzskata sevi par daudzpusīgu aktrisi un jūtas ļoti iegrožota seksīgu tīņu meiteņu tēlos, tomēr viņas aģenti vienmēr uzsver, ka viņa ir pārāk seksuāla, lai cilvēki, skatoties uz Nikiju, spētu iedziļināties ne tikai viņas ārienē, bet arī tēla rakstura dzīlēs. 

2008. gada 12. februārī tik izziņots, ka Nikija Rīda atveidos Rozāliju Heilu romāna „Twilight” kino versijā, kura režisore būs Keitrina Hārdvika. Tā paša gada jūnijā Nikija uzrakstīja īpašu pateicības vēstuli saviem faniem, kuri atbalstījuši tieši viņu Rozālijas lomai, jo….viņa taču ir brunete, kamēr Rozālija  – blonda kā eņģelis!

Pēc filmas „Thirteen” slavas, Nikija atgriezās savā Palmas vidusskolā, kuru atkal pameta, nomācījusies tikai gadu. Kā iemeslu viņa minēja „trakās mātes, kas vazājas pa skolu pusdienlaikā meklējot viņu, lai pārmestu, kā viņa uzdrošinājās filmēties tādā filmā”. Atlikušo mācību vielu Nikija apguva mājmācībā un pēc eksāmenu nokārtošanas ir saņēmusi vidusskolas diplomu. Šobrīd Nikija dala savu dzīvi starp Ņujorku un Losandželosu.

 

Filmogrāfija

 2003   Thirteen Īvī Zamora
 2005 Man of God Zeina Berga
Lords of Dogtown Keitija Alva
American Gun Tallija
 2006 The O.C. Seidija Kembela
Mini’s First Time Minija
Justice Molija Larusa
2007 Cherry Crush Šai Bītenkorta
Reaper Endija
 2008 Twilight  Rozālija Heila
Familiar Straingers Elisone
 2009 Chain Letter Džesija Kembela
Privileged Lorēna Karingtona
Last Day of Summer Stefānija
New Moon Rozālija Heila
2010 Eclipse Rozālija Heila

0 komentāru

Komentēt

(Spamcheck Enabled)