Galerija
nikki_jackson_4 bd0101 4b9e2021426 dzeina smile for every child 110909 THE TWILIGHT SAGA: BREAKING DAWN - PART 1 145 Robert Pattinson kstewartfans2313
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Rozālija Heila

rosalie haleRozālija Heila piedzima amerikāņu vidusslāņa ģimenē 1915. gadā. Kad viņai palika 18 gadu, Ameriku pārņēma Lielā Depresija. Tādēļ viņas ģimenei, kurai stāvoklis sabiedrībā bija ļoti svarīgs, kuras dzīves pamatuzdevums bija rāpties arvien augstāk pa atpazīstamības kāpnēm, sāka klāties grūti. Rozālijas tēvs, kurš strādāja bankā, meklēja izeju, un par labāko izeju izrādījās pati Rozālija. Viņa, būdama satriecoši skaista, bija mātes un tēva biļete uz augstākajiem slāņiem. Lai gan meitenei bija vēl 2 brāļi, viņa neapšaubāmi bija vecāku favorīte, kurai netika liegts nekas.

Pati meitene sapņoja par īsti mietpilsonisku dzīvi – par laulībām ar bagātu vīrieti un bērniem, tikpat skaistiem kā viņa. Vecāki iepotēja viņā alkas pēc materiālām vērtībām. Rozālija vēlējās dzīvot lielā namā, kuru uzkoptu kāds cits, kamēr viņa spēlētos zālienā ar saviem burvīgajiem bērniņiem.

Ročesterā, kurā ģimene mitinājās, bija tikai viena ģimene, kura atbilda vecāku vēlmēm kā atbilstoša partija Rozālijai – tie bija Kingi.  Roisam Kingam piederēja banka, kurā strādāja Heilu ģimenes galva. Viņa dēls, Roiss Kings II sāka satikties ar Rozāliju. Attiecības attīstījās ātri un drīz pāris bija saderinājušies un jau sprieda par kāzām. Tikai Rozāliju neatstāja sajūta, ka šajās attiecībās kaut kā trūkst. Viņa alka tā, kas bija nebūt ne bagātās draudzenes Veras ģimenē – mīlošās acis, ar kādām Veras vīrs skatījās uz sieviņu un abu acīmredzamo laimi, auklējot mazo dēliņu.

Kādu vakaru, kad Rozālija atgriezās no ciemošanās Veras mājās, viņa tklāja, ka ir krietni vēlāks, nekā viņa domājusi, tādēļ pārmeta sev, ka nav palūgusi tēvam pavadīt viņu. Ceļā viņu pārsteidza iedzērušu vīriešu bariņš, no kuriem viens izrādījās viņas līgavainis Roiss Kings II. Izrādoties draugiem, Roiss rāva matu sprādzes no Rozālijas matiem, līdz meitene sāpēs sāka kliegt. Bet tas tikai uzkurināja dzērājus – viņi sāka sist Rozāliju, nobeigumā izvaroja viņu un atstāja vienu pašu sniegā un aukstumā guļam.

Dakteris Kārlails Kalens atrada meiteni. Rozālijai nekad nebija paticis Kārlails ar sievu Ezmi un viņas brāli Edvardu ( tajā laikā Edvards izlikās par „Ezmes brāli”), jo viņi visi bija skaistāki par Rozāliju. Kārlailam, lai glābtu meiteni, nekas cits neatlika kā pārvērst viņu par vampīru. Drīz pēc pārvērtībām Rozālija nogalināja Roisu un viņa draugus – ļoti uzmanīgi, neizlejot ne piles asiņu. Apmierinot saldo atriebes kāri, Rozālija nekad vairs nepieskārās cilvēku asinīm, tāpat kā pārējie ģimenes locekļi, pārtiekot tikai no dzīvniekiem.

Divus gadus vēlāk viņa satika lāča nāvējoši ievainoto Emetu un nogādāja viņu pie Kārlaila. Rozālija lūdzās Kārlailu glābt Emeta dzīvību, pārvēršot viņu par vampīru, jo Emets meitenei atgādināja Veras skaisto mazo dēliņu. Abi divi drīz vien apprecējās. Pārsvarā Rozālija ar Emetu mitinās pie Kaleniem Forksā, bet diezgan bieži abi aizceļo prom un dzīvo atsevišķi kā precēts pāris. Rozālija ir vienīgā no Kārlaila ģimenes, izņemot viņu pašu, kura ir paturējusi savu uzvārdu, ar to gribēdama parādīt, ka tā nebija viņas izvēle, kļūt par vampīru.

Patiesībā Rozālijas kvēlākais sapnis ir būt par cilvēku un spēt radīt bērnus… Viņa vēlas to tik ļoti, ka gatava par to atdot visu – savu skaistumu, nemirstību un pat Emetu, ja nepieciešams. Tieši tādēļ viņa iesākumā spēcīgi un kaislīgi ienīda Bellu Svonu, jo nesaprata, kā var būt tāda muļķe, lai nedomājot atteiktos no iespējas būt par sievieti un māti.

Rozālija aprakstīta kā slaida, ar dievišķai statujai līdzīgu augumu,  blondiem matiem un neticami skaista. Viņa ir iedomīga, egoistiska un tikai uz sevi centrēta.

0 komentāru

Komentēt

(Spamcheck Enabled)