Galerija
Robert Pattinson remember_me5 FP_IMAGE_5133988/FP_SET_5133348 la32 twitrio-tp z1_0 Robert Pattinson dakot_flare1 145
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

5 iemesli, kādēļ mīlēt Robertu Patinsonu

0023ae606f170b77362205Pagājušajā vasarā tikai daži tuvākie cilvēki zināja, ka ir tāds Roberts Patinsons, un, ka viņš ir brīnumaina parādība. Lielajai pasaulei vajadzēja tikai mazliet vairāk laika…nu Roberts ir visur! Protams, ir bezgala daudz iemeslu, un katram varbūt savi, lai mīlētu šo puisi, tomēr es mēģināšu apstāties pie pieciem:

 

 1. Izskatīgs.
  Nu, nevarēju taču šo iemeslu atstāt pēdējo, vai ne? Nav ko liekuļot – viņš ir velnišķīgi skaists, neizprotami un neticami pievilcīgs. Viņš varētu staigāt maisā un tāpat nezaudēt ne grama sava satriecošā šarma! Turklāt, kas ir tik svarīgi kino un pop industrijā, foto un video kameras viņu mīl – viņš ir unikāli fotogēnisks, bildē, no kuras puses vai kura gala gribi :)   Viņa izspūrušie mati, viņa izteiktā, skarbā žokļa līnija, viņa amizantais smaids…Protams, cilvēkā ir daudz svarīgākas vērtības par izskatu, bet, ja runājam par Robu, svarīgs ir itin viss, katra vissīkākā detaļa.
 2. Vienkāršība.
  Šobrīd Roberts ir visslavenākā būtne pasaulē, par to šaubu nav. Viņš ir Google meklētāko cilvēku topa augšgalā, kino portālā IMDb pagājušajā gadā viņš sabija pieprasītāko pieciniekā visu gadu, nav ne nedēļas, kad viņa seja neparādītos uz kāda žurnāla vāka. Viņam ir lieliska karjera, viņam ir daudz naudas, viņš varētu pirkt, ko vien iegribas, darīt, ko vien vēlas….Tomēr Roberts nešķiežas ar savu bagātību, nelielās ar brendiem, spožām mašīnām, milzīgām mājām, visā šajā trakumā viņš paliek tas pats vienkāršais Robs no sīka Londonas teātrīša. Viņš joprojām nebeidz brīnīties, kur vispār nokļuvis un kā viņam tas izdevies? Pēc mūsu domām, puisim ar tādiem ienākumiem, tādu seju un tādu slavu taču vajadzētu ar degunu durstīt mākoņus, ne? Izrādās, ka nē. Ka var arī tik skaisti, drosmīgi un atturīgi…
 3. Britu akcents.
  Šis nu ir amerikāņu jājamzirdziņš, kas vienkārši latvietim tā īsti nav saprotams. Tā kā amerikāņu ir daudz, britu akcents Robertam ir kā dieva dāvana, kas palīdz būvēt veiksmīgu karjeru. Amerikāņi ir savaldzināti līdz ģībonim – kad Roberts atver muti kādā balvu pasniegšanas ceremonijā vai šovā, viņi aiz sajūsmas vai nu elš vai spiedz…un iemīl viņu vēl kvēlāk. Izrādās, ka „crisps” skanot daudz garšīgāk par „potatoe chips”, bet „loo” ir krietni jautrāk par vienkārši „bathroom” :)
 4. Edvards Kalens.
  Tas ir tas pats, kas ar Kristenu – cita Edvarda vienkārši nevar būt. Krēslas sērijas autore Stefanija Meiere radīja Edvardu kā Perfektu Vīrieti – viņš ne tikai satriecoši izskatās, viņš ir arī jūtīgs, maigs, sargājošs, atbildīgs un ļoti labs klausītājs. Kad Roberts to visu atklāja uz ekrāna, fani (labāk teikt „fanes”?) viņam pielipa kā dadži, jo īstais Edvards bija izkāpis no grāmatas un staigāja pa zemi.
 5. Muzikalitāte.
  Roberts ne tikai prot spēlēt klavieres, un no ģitāras izvilināt virtuozus roķīgus ritmus, Robertam ir arī balss, kuras dēļ sāk kauties ierakstu kompānijas. Roberts savam prasmes jau ir pierādījis, ierakstot dziesmu kopā ar savu draugu Semu Bredliju ( Sam Bradley), kura nokļūst Twilight soundtrekā un palīdz šim albumam iekarot Billbord čārtu virsotnes. Gan jau īstie fani gaidīs, cik ilgi vajadzēs, lai ieraudzītu paša Roberta sacerētu mūzikas albumu.

 Tas, protams, ir daudz par maz, lai pateiktu visu labo par Robertu Patinsonu. Vēl varētu piebilst, ka viņš vienmēr šķiet priecīgs un smaidīgs, ka viņam ir lieliska humora izjūta, jo viņš pamanījās izdomāt sev tik smieklīgu iesauku kā Spanks Ransoms (Spunk Ransom), viņš nav perfekts un par tādu neizliekas, viņš ir ļoti laipns un tolerants saskarsmē ar žurnālistiem un saviem faniem. Es klusi ceru, ka nomācošā  mūžīgā paparaci klātbūtne nemainīs viņa sirsnīgā puiša būtību, viņš spēs noturēties pretī uzbrūkošajai fanu pasaulei, kuri bieži vien aizmirst, ka Roberts ir tikai parasts cilvēks, un viņam nevajadzēs uz visiem laikiem ieslēgties viesnīcas numuriņā, lai nesajuktu prātā….

Paldies Popstar

0 komentāru

Komentēt

(Spamcheck Enabled)