Galerija
normala004w kristena_mtv_2011_4 kristen51 SPL127587_008 earlyshowrobertpattinson10 nikja5 dsc03595 scan53 backstage-twilight-series-8150041-300-450
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

5 iemesli, kādēļ mīlēt Kristenu Stjuarti

Kristen StewartKristena Stjuarte ir viena no tik retām parādībām šovbiznesā, ka tā vien prasās īpaši izcelt viņas eksistenci. Mēs dzīvojam pasaulē, kur popkultūra nosaka skaistuma kritērijus, kur pašiznīcinošas šaubas par sevi ir stila pamats, kur būt „kā visi” ir veiksmes priekšnoteikums, tādēļ ir praktiski neiespējami saglabāt savu mugurkaulu, ticību sev un izstarot pašpietiekamību. Bet tas izdodas Kristenai, kura nebaidās teikt, ko domā un neklanās neviena priekšā. Un, ņemot vērā viņas jaunību, tas ir patiess brīnums. Mēģināšu izdalīt 5 vērtīgākas Kristenas rakstura šķautnes, kas padara jauno aktrisi atdarināšanas vērtu, tik mīļu un faniem saprotamu. 

 1. Apbrīnojams gribasspēks.
  Kristenai piemīt liels gribasspēks un pašatdeve izpildīt pašas izvēlētos uzdevumus, nepadoties grūtībām un apkārtējo spiedienam. Tas ir kā svaiga gaisa malks sievietēm visā pasaulē, kuram daudzu gadu garumā ar tās pašas popkultūras palīdzību tika mudinātas uz otrā plāna lomu, uz lomu, kurā pietiek tikai rātni plūst pa straumi un nespirināties :) Kristena parāda, ka sieviete var būt stipra, droši stāvēt pati uz savām kājām un nekad nešaubīties par savām vērtībām.
 2. Amizants lempīgums un neveiklība.
  Mēs visi esam savā ziņā lempji – vai nu klases klauni vai mūžam klūpošie skrējēji sporta stundās vai…. variantu ir daudz. Šajā lietā mēs visi esam ar Kristenu uz viena pakāpiena, un tas padara viņu tik tuvu. Viņas neveiklie joki intervijās, nespēja noturēt rokās iegūtās balvas apbalvošanas ceremonijā – tas viņai izdodas tik apburoši dabiski, un Kristena nemaz nekaunas par to! Viņa nebaidās atklāt savu parasta cilvēka būtību, ārējais spožums viņai ir tikai viņas darbam atbilstošs tēls.
 3. Inteliģence.
  Būt gudram ir vērtība, tikai nez kādēļ ne Holivudas jaunuļu vidū. Tomēr Kristena, kad vien viņai dota tāda iespēja, vienmēr pastāsta par grāmatu, ko šobrīd lasa, par autoriem, kuri viņu sajūsmina, par mīļākajām grāmatām un filmām. Tā viņa atdzīvināja Steinbeku (Steinbeck) pusaudžu vidū un iemācīja, ka lasīt grāmatas ir „cool”! Un tas pelna sajūsminātus aplausus.
 4. Uzticamība.
  Nav runa par uzticību personīgajā dzīvē, tā ir viņas pašas darīšana. Kristena ir uzticama partnere jebkurā darbā, ko ir iesākusi, viņa atdod sevi visu tēliem, viņa iedziļinās, pūlas izprast katru niansi, lai tikai viss izdotos tieši tā kā iecerēts – nekādas atkāpes, nekādu atvieglojumu. Viņai ir svarīgi, lai viņas tēls ir ticams…Tādēļ viņa pavada daudzas stundas sagatavošanās darbos, nekad nenāk uz filmēšanas laukumu kā tukša lapa.
 5. Bella Svona.
  Tā, protams, nav rakstura iezīme, bet….Bella ir tā, kuras dēļ mēs Kristenu iemīlējām tik atdevīgi. Jo viņa ir labākā iespējamā Bella Svona. Iedvest Bellai dzīvību noteikti bija titānisks darbs, bet viņai tas izdevās pievilcīgi, kaislīgi, graciozi, patiesi un  perfekti. Varbūt tāpēc, ka viņas abas bieži klūp un viņām ļoti patīk lasīt? :)

Noteikti ļoti daudz par Kristenu Stjuarti palika nepateikts, jo ir ļoti grūti izvēlēties tikai 5 iemeslus, ja atzīmēšanas vērtā ir tik daudz. Kas ir tās īpašības, kuru dēļ Tev patīk Kristena? Vai ir kas svarīgs, ko es palaidu garām?

Paldies Screen Star

0 komentāru

Komentēt

(Spamcheck Enabled)