Galerija
pattinsonlifebdpremuk-24 409242463v4_480x480_front_color-white LONDON, ENGLAND - NOVEMBER 11: (UK TABLOID NEWSPAPERS OUT)  attends a Twilight: New Moon fan event held at Battersea Evolution on November 11, 2009 in London, England. (Photo by Dave Hogan/Getty Images)


funny6 elizabete1 2zgtcup x6 dossier_29 team-46
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Kristena un Roberts runās par savu mīlestību!(Papildināts)

mtv-movie-awards-09-kristen-stewart-robert-pattinsonLapa PopCrunch vēsta: Kristena Stjuarte un Roberts Patinsons mīl viens otru gan filmēšanas laukumā, gan ārpus tā. Un viņi ir gatavi runāt par savām slepenajām jūtām. Viņi atklāti patāstīs par visu, kas saistīts ar viņu attiecībām intervijā tieši žurnālam Harper’s Bazaar. Tieši žurnāla decembra numurā. Lai nevienam vairs nebūtu nekādu šaubu un nekādu jautājumu.

Ir tikai daži “bet”… Pirmkārt, tas ir PopCrunch, kas par to ziņo, nevis pats Harper’s Bazaar. Un PopCrunch, kā zināms, ir dzeltenāks par dzeltenu, viņi mēdz izķert ziņas no saviem nakts sapņiem un pasniegt tās zem nosaukuma “mūsu slepenais ziņotājs”. Otrkārt, kāpēc pats Harper’s Bazaar nesteidzas izkliegt tik sensacionālu paziņojumu?! Treškārt, zinot Kristenas un Roberta attieksmi pret publiskumu un slavas lietām, negribas ticēt, ka viņi jelkad kādam kaut ko grasītos stāstīt :)

Bet… gaidīt jau nav kaitīgi, vai ne?  Pagaidīsim decembri! Un tad varbūt man, aiz kauna par savu skeptiskumu, būs jāieritinās dīvānā ar lielo vīna glāzi un veselu kaudzi dzeltenās preses :)

Papildinājums.

Dzīvē gan ātri viss notiek… Jaunā ziņa ir tā, ka man bija taisnība un pie lielās vīna glāzes es netikšu :( Interneta lapa Gossip Cop, kura nodarbojas ar slavenāko šovbiznesa pasaules skandālu atspēkošanu, pasteidzās izmeklēt šo lietu, lai secinātu: Viņi nerunās par to. Kristena un Roberts NERUNĀS par savām attiecībām. Kā apstiprināja Harper’s Bazaar darbinieks, intervija tiešām būs, saruna ar abiem aktieriem tika ierakstīta jau 20. augustā, uztaisīta arī īpaša fotosesija žurnāla vākam un intervijas lappusēm, bet viņi abi nebilda ne vārda par savām attiecībām. Viss būs ļoti profesionāli un korekti.

Decembri varam negaidīt. Gaidīsim New Moon 27. novembrī! Tagad katra diena līdz pirmizrādei atkal ir brīnumu iespējamības pilna….pateicoties dzeltenajai presei un mūsu lielajai mīlestībai pret Kristenu un Robertu :)

Komentēt

(Spamcheck Enabled)