Galerija
lfi_teenchoice703 kristen_ew_2010_8 robs2 anman13 team-43 60866170 w28 OLYMPUS DIGITAL CAMERA exclusive_012

Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

The Host / Saimnieks arī tiks iedzīvināts filmā!

the_host_meyerKā ziņo Variety, arī otrs ( ja uzskatām visas Krēslas grāmatas par vienu stāstu vairākās daļās) Stefanijas Meieres romāns  The Host  ir ieguvis savus producents, scenāristu un režisoru un tiks uzņemts filmā.  Par producentiem ir pieteikušies Niks Vaišls (Nick Wechsle), kā arī Stīvs un Paula Mae Švarci (Steve and Paula Mae Schwartz), bet scenārists un režisors būs Endrjū Nikols (Andrew Niccol). Zināmākais Endrjū Nikola darbs ir scenārijs filmai “The Truman Show” (Trūmena šovs).  Bet producenti Vaišls un Švarci tiesības ekranizēt romānu nopirka paši par savu naudu! Gudrs gājiens, ņemot vērā Twilight galvu reibinošos panākumus…

Pati Stefanija par to raksta: “Esmu tik priecīga, ka nāksies strādāt tieši ar Vaišlu un Švarciem, lai vizualizētu The Host. Viņi ir kolēģi, par kuriem var tikai sapņot – pretimnākoši, laipni un saprotoši, un man šķiet, ka esmu kopā ar īstajiem cilvēkiem īstajā vietā, lai uztaisītu patiešām labu filmu. Un vēl Endrjū  Nikola par režisoru? Kaut kas neticams! Man ļoti patika viņā režisētā Gattaca, tā ir viena no manām mīļākajām filmām. Ja neesi vēl to redzējis, sameklē  un noteikti noskaties! Fani droši var sākt domāt par sapņu aktieru ansambli, kas piestāvētu The Host…Pēc tasm salīdzināsim, vai jūsu domas sakrīt ar manām.”

Paldies  Stephenie Meyer.com 

0 komentāru

 • Doorinja teica:

  Interesanti, kad latviski pārtulkos un izdos? kāpēc tik ilgi gaida?

 • Sandra teica:

  Zvaigznes ABC mājas lapā rakstīts: “2010. gadā Apgāds Zvaigzne ABC plāno izdot Stefanijas Meieres romānu „Host” („Klejotāja”)”.
  Un tas jau arī ir tikai teikts ka “PLĀNO”, tāpēc ceram un gaidam…

  • niive teica:

   Tā jau ir laba ziņa, kaut arī ne konkrēta. Un viņi to tulko kā “Klejotāja”….hmmm… lai nu būtu. Es jau domāju, ka viņi taču nelaidīs vējā vēl vienu gardo naudas pīrāga gabaliņu :)

 • Inese teica:

  Kad vēl nesen jautāju Zvaigzbei ABC par plāniem, kad grāmata varētu iznāk, atbildēja, ka esot vēl tūlkošanas procesā, bet varētu cerēt uz pavasari… ;) )) Angliski jau esmu izlasījusi…..bet tagad gribu pārlasīt vēreiz un latviski….

 • Sandra teica:

  Jaunumi!
  Zvaigzne ABC informē:
  “Šobrīd sagatavošanā ir populārās „Krēslas” sērijas autores Stefanijas Meieres nākošā aizraujošā grāmata „Klejotāja” (“The Host”), kas sola lasītājus aizvest citā, fantastiskā piedzīvojumu un pārdzīvojumu pilnā pasaulē. Grāmata veikalos gaidāma jau februāra beigās.”

Komentēt

(Spamcheck Enabled)