Galerija
lfi_teenchoice245 00131-m2ts-standbild085 anman22 watermark kstewartfansmq025 2010mtvvideomusicawardsashleygreene1 hqrobertpattinsononlegrandjournal24thmay24 145696823 twilight-saga-breaking-dawn-part-2-premiere-red-carpet-arrivals-supporting-cast-0019-675x900
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Izabella Mērija Svona

TWILIGHT7Izabella (turpmāk Bella) Mērija Svona ir Čārlija Svona un Renē Dvaijeres meita. Viņas vecāki apprecējās uzreiz pēc vidusskolas, drīz viņi sagaidīja meitu Bellu. Ģimene dzīvoja lietainajā Vašingtonas štata mazpilsētiņā Forksā. Diemžēl vecāki drīz vien izšķīrās, jo Renē nespēja dzīvot mūžam drūmajā, mākoņainajā pilsētelē, tādēļ Bella kopā ar mammu pārcēlās uz Arizonas štata Fīniksu. Bella katru vasaru brauca apciemot tēvu un pavadīja Forksā pāris nedēļas.

Savos agrajos tīņa gados Bella pārtrauca braucienus uz Forksu, jo nevarēja ciest tur valdošos laika apstākļus. Kad Renē apprecējās otrreiz ar beisbola spēlētāju Filu, Bellai šķita, ka viņas klātbūtne neļauj mammai ceļot kopā ar Filu tik bieži kā viņai gribētos, tāpēc Bella nolēma pārcelties pie tēta Čārlija uz Forksu un ļaut mammai būt laimīgai. Šis lēmums uzskatāmi parāda Bellas spēju uzupurēties, kas ir raksturīga viņas rakstura iezīme.

Forksā viņa iepazīstas ar Edvardu Kalenu un iemīlas viņā.   Noslēpums, kuru viņa atklāj par Edvardu un viņa ģimeni, dramatiski izmaina Bellas dzīvi, tomēr nespēdams saraut arvien pieaugošo savstarpējas pievilcības saiti. Bella, pazīstama ar prasmi iekļūt visa veida negadījumos, sagādāja nemitīgu darbu Edvardam – glābt no nemitīgajām nelaimēm. Vēlāk Bella atklāj, ka viņas vislabākais draugs Džeikobs Bleiks ir vilkatis…Meitenei tiek pārbaudījums izvēlēties starp savu mīlestību Edvardu un stipro draudzību ar Džeikobu.

Bella ir raksturota kā būtne ar ļoti bālu ādu, tumši brūniem matiem, šokolādes brūnām acīm un sirdsveida sejas ovālu. Viņai ir plata piere, lielas, dūjai līdzīgas acis un izcilni vaigu kauli. Bella ir slaida, smalka, bet ne muskuļota. Viņa ir 154 cm gara un sver 49 kg. Bella nedomā, ka būtu skaista, bet viņa ir vienīgā, kura tik slikti tā domā par sevi.

10 komentāri

Komentēt

(Spamcheck Enabled)