Galerija
kiowa-gordon-for-web4 kel_02 40c anna-kendrick_0 000fr4be trading-cards-twilight-series-8669754-600-430 bibjw0bgkkgrhqmokjkesnit3uiblmrrz-kq_12 kristen-taylor-062110-8 015
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Edvards Entonijs Meisens Kalens

mw6zcwEdvards Kalens piedzima 1901. gada 20. jūnijā kā Edvards Entonijs Meisens. . Būdams 17 gadus vecs, zaudējis māti spāņu gripas emidēmijas laikā un pats mirstot no šīs slimības, Edvards izpelnījās daktera un vampīra Kārlaila Kalena uzmanību – viņš pārvērta puisi par vampīru, lai tas varētu dzīvot mūžīgi. Dakteris pieņēma Edvardu kā savu dēlu. Būdams vampīrs, Kārlails tomēr izvēlējās nenodarīt pāri cilvēcei un barojās tikai ar dzīvnieku asinīm, ko arī iemācīja Edvardam. Diemžēl Edvards drīz vien sacēlās pret tādu noteikumu, pameta ārsta mājas un mētājās pa pasauli, pārtikdams no cilvēku asinīm. Drīz vien, izcīnot smagu iekšēju cīņu, Edvards izlēma pievienoties Kārlaila uzskatiem un atgriezās pie viņa. Kārlails pa to laiku bija saticis savu topošo sievu Ezmi, kuru viņš, līdzīgi Edvardam, no mirstošas sievietes vārvērta par vampīru. Edvards satikās arī ar saviem jauniegūtajiem brāļiem un māsām – Alisi, Rozāliju, Džasperu un Emetu. Viņi visi kļuva par Kalenu adoptētajiem bērniem.

Pēc vairāk nekā simts gadu vientulīgas dzīves Edvards Vašingtonas štata Forksas pilsētiņas skolā satika vienkāršu meiteni Izabellu Svonu. Viņu uzreiz pārņēma nevaldāma kāre pēc viņas asinīm, jo meitenes smarža Edvardam ir kā narkotika, tādēļ viņš nolemj Bellu nogalināt turpat skolas pagalmā. Tomēr atskurbstot un apdomājoties, nevēlēdamies izjaukt tik smagi veidoto Kārlaila pasaules mieru un nevēlēdamies sagraut ideālus, kam viņš tic, Edvards aizbēga uz Aļasku padzīvot pie seniem draugiem.  Viņš atgriezās Forksā, kad sapratis, ka neļaus kaut kādai meitenei sagraut viņa dzīvi. Nākamajā dienā viņš uzsāka sarunu ar Bellu  mācību klasē. Vēl dažās dienas vēlāk Edvards glāba Bellu no sadursmes ar minivenu. Šis neparastais atgadījums darīja Bellu aizdomīgu par Edvarda pārcilvēciskajām spējām un patieso būtību. Tomēr viņi kļūst draugi. Vēlāk, Bellas vizītes Lapušā laikā, viņas draugs Džeikobs Bleiks rosināja aizdomas, ka Edvards un viņa ģimene ir vampīri, ko meitene vēlāk arī apstiprināja ar interneta starpniecību. Edvards nenoliedza šo faktu. Par spīti alkām pēc Bellas asinīm, viņa mīlestība pret meiteni izrādījās stiprāka, tāpēc abi kļūst par mīlētājiem. 

Edvards ir neparasti un pārsteidzoši skaists, kā jau visi vampīri. Viņa āda ir marmora baltumā, tikai ļoti auksta, tā saulē zaigo un mirdz kā tūkstošiem kristālu. Ķermenis ir slaids, muskuļots, lokans un ciets kā akmens. Viņa bronzas krāsas mati apņem galvu mākslinieciskā nekārtībā, un acu krāsa mainās no melnas līdz zeltainām atkarībā no izsalkuma pakāpes.

13 komentāri

Komentēt

(Spamcheck Enabled)