Galerija
arrives to the premiere of Summit Entertainment's tumblr_mbteocmekw1qlrqlwo4_1280 robert_pattinson_by_dith_dw teilor3 team-31 snp-swanhouse-hc-024-copy 008-6 tsbd2013860r 347122742
Meklēšana
Aptauja

Kuras Krēslas filmas mūzikas izlase Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Kura no Krēslas sāgas filmām Tev patīk vislabāk?

Rezultāti

Loading ... Loading ...
Aptauja

Cik ilgi Tu jau fano par Krēslas Sāgu?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Visas izdotās Krēslas sērijas grāmatas

stephanie-meyer-covers_lIr izdotas četras amerikāņu rakstnieces Stefanijas Meieres Krēslas sērijas grāmatas: Twilight (2005), New Moon (2006), Eclipse (2007) un Breaking Dawn (2008). Latviski pagaidām pieejamas pirmās trīs: Krēsla (2008), Jauns Mēness (2009) un Aptumsums (2009). Ceturtās grāmatas  – Rītausma - pirmizrāde Latvijā notika 2009. gada 12. septembrī.  Amerikā Krēslas sērija joprojām ieņem visaugstākās vietas visos pirktāko grāmatu topos, lai gan pagājuši jau četri gadi kopš pirmās grāmatas izdošanas, kas tikai norāda, ka apsēsto pulks turpinās pieaugt :)   

Stefanija ir sākusi rakstīt arī piekto daļu Midnight Sun, tikai…. dažu zaglīgu cilvēciņu dēļ šīs grāmatas pabeigšana ir apdraudēta :( Kāds bija izmantojis Stefanijas uzticēšanos un viņam iedoto iesāktā romāna melnrakstu publicējis Internetā, kas, protams, bija ļoti sāpīgs trieciens autorei un viņa apsvēra iespēju romānu vairs nepabeigt. Šobrīd gan pēc fanu tūkstošu neatlaidīgajiem lūgumiem (un, ko tur slēpt, izdevēju lielās intereses) viņa ir paziņojusi, ka plāno pabeigt Midnight Sun pēc pamēram diviem gadiem! Pēdējā grāmata ir kā Edvarda skatījums uz pirmās grāmatas Krēsla notikumiem, stāsts tiek stāstīts, raugoties uz notiekošo ar Edvarda, nevis Bellas acīm, kā mēs bijām raduši visās iepriekšējās grāmatās. Ja nu kāds ļoti izmisis un noilgojies fans grib izlasīt nozagto manuskripta daļu angļu valodā, to var izdarīt šeit, ar pašas Stefanijas atļauju :)  

E-grāmatas angliski: Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn.

Audio grāmatas angliski: Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn .

E-grāmatas krieviski: Krēsla, Jauns Mēness, Aptumsums, Rītausma, Pusnakts saule (nepabeigtā 5. daļa).

(Paldies Cālis.lv Krēslas (Twilight) Fanu Sektas meitenēm par angļu grāmatu failiem!!!)

42 komentāri

Komentēt

(Spamcheck Enabled)